Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona szerinted rátapint a...

Vona szerinted rátapint a lényegre a videóban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 20. 10:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha az volt a lényeg hogy kormányzásra készülnek akkor igencsak nagy pofára esés lesz.
2010. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

Morvai Krisztina azt mondta valamelyik nap hogy ha ő kerül hatalomra akkor nem fizetjük vissza az államadósságot! kérdezték tőle hogy ön szerint akkor milyen lesz a megítélésünk a nemzetközi piacokon? erre a válasz: őt ez nem érdekli, ő csak a magyarok érdekeit nézi. bravo

ennyire hülyének az embereket komolyan csak az mszp meg a dávid irány a börtön ibolya brigádja nézi.

2010. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:45

Nagyon jó kis propagandaszöveg, csak körítés nélkül teljesen más értelmet kap. ;) Nézd meg a videót a DunaTV archívumában.

2010. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

11:51 mással nem bírsz érvelni a saját tudatlanságod miatt ember?! :D ez szted valóban számít egy hangyafa**nyit is hogy itt kinek mekkora szám van odaírva a % jel elé? pont az ilyen csőlátású emberek a jobbik hívei.

sok mindenben egyetértek a jobbikkal ez tény. de a módszereivel és a dolgok megközelítésével nem értek egyet. valamint azzal a parasztvakítással amit csinálnak. és én nem más pártnak a szimpatizánsa vagyok, mert legszívesebben el sem mennék szavazni. de lehet így is csak annyit fogod odaírni a papírra hogy nem érdemlitek meg. nyisd ki a szemed ember és használd az agyad

2010. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy hallottam a naczivadasz.com-on, hogy Vona elgázosít majd hatszázezermilliárd zsidócigánymeleget és egy postást. :DD
2010. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

[link]


Morvai a Dunába!!

2010. febr. 20. 12:21
 17/21 A kérdező kommentje:

Ja és Morvait kiegészíteném ezzel.


[link]

2010. febr. 20. 12:24
 18/21 anonim ***** válasza:
Arra hogy kinek mi van írva a százalék jel elé,ne adjon senki.Én van amire csak szórakozásból írok valamit.
2010. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:03

Annyira imádom, amikor így névtelenül elítélik a másikat... :)

2010. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
No offense, de mit kell nézni a videón? Ugyanazokat mondja mint folyamatosan 2 éve.
2010. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!