Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a Fidesz fog...

Szerintetek is a Fidesz fog ma nyerni?

Figyelt kérdés

Szerintem biztos.

Elég szoros verseny lesz, de szerintem a Fideszé lesz a választókerület a végén.



2015. ápr. 12. 17:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

intrepid, te nem vagy tisztában a lopás mibenlétével.

Soha nem lehet eleget lopni, mert ha a többi tolvaj haverodnak is veled együtt nő a vagyona, akkor már egyből nem érsz olyan sokat, hogy egy klasszikust idézzek.


Ha lopsz 3 milliárdot, de a haver is lop annyit, akkor már egyből nem érzed magad olyan gazdagnak, mintha a haverod csak 1 milliárddal gazdagodott volna. Ezért kell lopnod még 3 milliárdot, hogy úgy érezd, sokkal többet érsz nála.

2015. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen kizárt. A fideszesek és családtagjaikon kívül senki sem szavaz rájuk.
2015. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintetek is a Fidesz fog ma nyerni?

Szerintem biztos.

Elég szoros verseny lesz, de szerintem a Fideszé lesz a választókerület a végén.


A kérdező kommentje:


A Fidesz fog.


Mivel máskülönben nem folytatódnak a fejlesztések és ezt a választók is tudják, emiatt felelősen fognak dönteni."


Ha egészen biztos vagy a hülyeségedben akkor minek kérdezed meg?

2015. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Kell neki a biztatás hogy nincs még egyedül, az agymosott, fideszre szavazók emberek száma folyamatosan csökken. :)
2015. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Rákosi: "Aki nincs velünk, az ellenünk van."

Kádár: "Aki nincs ellenünk az velünk van."

Orbán -> Aki velem van az nincs magánál.


Nekem ez a véleményem. Bízok benne, hogy a Fidesz gyűlöletkampánya, Kubatov-listás aktivistái és hazugságai nem fognak ma eredménnyel járni.

2015. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mindegyik párt ugyanúgy lop, csak épp amelyik hatalmon van az tud a legtöbbet és a leggátlástalanabbul.
2015. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Eddig ez viszi a prímet gátlástalanságban. Mszp-nek is volt már 2/3-ada, de nem élt vissza vele. Orbánnak odaadni viszont olyan volt, mintha a kecske kapta volna meg a káposztát. Ráadásul még skizofrén (ő maga mondta egy videófelvételben), hazug (nem egy nyilatkozatában ellent mond még saját magának is + idézet: "Ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok"). Gratulálok annak, aki isteníti, ráadásul szó szerint. Mert bármilyen szomorú is, van rájuk is példa.
2015. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem, legalább is nem áll jól a szénája: [link]
2015. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Elég szomorú.


Ezért még biztos kapni fog a Jobbik.

2015. ápr. 12. 20:33
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez pont hogy örömhír :)
2015. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!