Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma se nyer a Fidesz,...

Ha ma se nyer a Fidesz, Magyarországnak befellegzett?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Mit Magyarországnak, az egész világnak! Jön az armageddonnal kevert nemezises apokalipszis, ha az új idomított gombnyomkodó nem a Fidesz frakciójába kerül. :)
2015. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

A fiatalok százezrével menekülnek innen, akik pedig maradnak, azok sem vállalnak gyereket, maximum egyet, esetleg kettőt.

Elhiszem, hogy nehéz beismerni, de a magyaroknak lőttek.

Puff neki.

2015. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha a Jobbik nem kerül a közeljövőben kormányra, Magyarországnak befellegzett.
2015. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Salamon Bálint ***** válasza:
62%
Teljesen mindegy ki nyer, akkor sem fellegzett be seninek. Ellenben ha a nagy örömben a borhoz kólát kevernek....
2015. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%
Sőt, ha a Jobbik kerülne kormányra, akkor biztos, hogy befellegzik az országnak.
2015. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznám meg a kérdést, hogy "Ha ma IS nyer a Fidesz, Magyarországnak befellegzett?"

SEMMIVEL NEM LETT JOBB AZ ÉLET, MINT AHOGY AZT 2010-BEN ÍGÉRTÉK!!!

Ne beszéljenek már rezsicsökkentésről ezek a tajparasztok, amikor a fidesz be akarja vezetni a KÖZMŰADÓT...

Továbbá senki nem hiszi el, köztük én sem azt, hogy csökkent a munkanélküliség...

Na, a következő érdekes témát találtam még...


[link]

2015. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!