Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valakinek oda adnám a...

Ha valakinek oda adnám a kopogtató cédulám, akkor már nem mehetnék el szavazni?

Figyelt kérdés
Idén mehetek először,de nem nagyon értem a folyamatát:D
2010. febr. 19. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%
Ma már majdnem minden iskolában oktatnak társadalomismeretet, ahol egy fél éven keresztül a választási rendszert tanulják, történelemből pedig minden iskolában tananyag az utolsó tanévben. Egyébként tudom, hogy nincs IQ-hoz kötve a szavazati jog, ellenben neked vannak szövegértési gondjaid. Látod, az ilyenek miatt lesz megint 5% felett az MSZP is.
2010. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Sok mindent tanítanak az iskolába szarul v. jól ettől még ha nem érdekel elfelejtjük. El kell fogadnunk, hogy őt eddig nem érdekelte. Ha megállítanálak az utcán eltudnád szavalni Családi kör-t, Walesi bárdok-at, fejből vágod az optika és a hőtan törvényeit, lnko, lkkt, kiszámítási módját.

Az Mszp-re nem a fiatalok szavaznak különösen nem idén!

És ha minden politikát nem érdeklő, tájékozatlan ember az Mszp-re szavazna sokkal jobban állna az Mszp!Ettől még a kérdező se nem komunista se nem náci stb... És ha az is tudomásul kell venni nem leugatni. Nyilván van oka, hogy miért. Mindenkinek üzenem, hogy fanatikus és a nem fanatikus szavazata ugyanannyit ér.

2010. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
két papaírt kaptál, az egyik a kopogtatócédula...azt nyugodt szívvel odaadhatod, akinek te akarod... a másik papír, amint az adataid vannak, azt kell megőrizned és azzal mehetsz szavazni...
2010. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat,a többit meg lepontoztam....

A 0:09 esnek meg üzenem h akkor neki vannak értelmezési problémái,mert én arra írtam h ha nem ismered pl egy kártyajháték szabályát akkor édesmindegy mekkora az iq-d akkor se fogsz tudni játszani elsőre...

És az igaz h eddig egyáltalán nem érdekelt a politika csak már nagyon elegem van ebből a helyzetből ezért akarok változás

2010. febr. 20. 12:52
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Semmi gond,én sem tudtam elsőre,hogyan kell kitölteni az adóbevallásom,mégse toporzékolt senki,hogy tiltsanak el az adózástól....

Senki nem születik zseninek(kivéve az itt beírt néhány IQ bajnok,én a szerény 136-mal fel se érek hozzájuk)

Szóval ha leadod mehetsz,sőt,ha a mellé járó fecnit elhagyod,akkor is(én rendszeresen elkeverem)

2010. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

BASSZUS! ARRA VALÓ EZ A K..SZOTT FÓRUM, HOGY BÁRKI NYUGODTAN FELTEGYE A KÉRDÉSEIT!

Ez a szerencsétlen gyerek életében először megy választani -ne vegyétek el a kedvét tőle! Feltett egy értelmes kérdést.

"Mit játsszak a hörimmel?", meg "Mikor aratják a tarhonyát?" -ilyenekkel van tele a fórum. Ezek volnának az IQ király kérdések???

2010. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még valami! Ha az értesítőt nem viszed magaddal, akkor is szavazhatsz, csak 2-3 mp-cel tovább tart, míg megtalálják a nevedet! Viszont arra jó, hogy tudd, hogy hová menj, mert sokszor nemcsak a szavazókör (általában művház, iskola, stb...) címét kell tudni, hanem a számát is, mert egy épületben 2-3 is lehet.
2010. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

" Szerintem nem baj,hogy van szavazati jogod és az se baj ha megkérdezed itt! A többiek üzenem egyrészt nem biztos, hogy saját hibádból vagy tájékozatlan másrészt valószínűleg eddig nem érdekelt a választási rendszer. Sok fiatal és nemcsak fiatal van akit nem érdekel, ettől még ők is értékes emberek! Van olyan dolog amiben te sokkal tájékozottabb vagy."



A többieknek sem az a bajuk hogy nem tájékozott. Hanem hogy az ilyenek is szavazhatnak..

2010. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ja bocs,előtte felveszem a "hogyan szavazzunk" tantárgyat is erre a félévre, és utánna megyek csak el szavazni,hátha még bele is számítják a kreditembe.......

Te biztos elsőre tudtál mindent...

2010. febr. 25. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!