Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valakinek oda adnám a...

Ha valakinek oda adnám a kopogtató cédulám, akkor már nem mehetnék el szavazni?

Figyelt kérdés
Idén mehetek először,de nem nagyon értem a folyamatát:D
2010. febr. 19. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Ajjaj felemelném 25 évre.
2010. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Én IQ-hoz kötném, a hülyeség nem kor függvénye.
2010. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, a kopogtatócédula csak a jelöltállításhoz szükséges a pártoknak. Ha leadod, természetesen szavazni is elmehetsz. De ha nem, akkor is.
2010. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos a kopogtató céduládat(Ajánló szelvényt), ha oda adód valakinek azzal jelölöd azt a bizonyos képviselőt a választásra. Ezt követően a borítékban amin kaptad a cédulát mellette van egy Értesítő. Avval együtt elmész szavazni majd április 11-én és ha körzetedben 2. forduló is lesz akkor akkor is.

Persze csak, ha akarsz.

2010. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy,hogy kinek adtad a kopogtató cédulád.Ha elmégy szavazni,akkor szavazhatsz bárki másra is.
2010. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A kopogtató cédulának semmi köze a szavazásodhoz. 750-et kell begyűjtenie egy jelöltnek ahhoz, hogy felkerülhessen a szavazólapra. Ha odaadtad a kopogtatócédulát valakinek, ha nem, elmehetsz szavazni. Mért, te mit gondoltál, a kopogtatócédula átadásával lemondasz a szavazati jogodról? Akkor senki nem adna le kopogtatócédulát, nemde? A szüleid nem válaszolják meg ezt az egyszerű kérdést?
2010. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
és neki is van szavazati joga :(
2010. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
pfff -.-
2010. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A szavazás szabályai meg nem az iq-hoz vannak kötve...
2010. febr. 19. 23:09
 10/19 anonim válasza:
Szerintem nem baj,hogy van szavazati jogod és az se baj ha megkérdezed itt! A többiek üzenem egyrészt nem biztos, hogy saját hibádból vagy tájékozatlan másrészt valószínűleg eddig nem érdekelt a választási rendszer. Sok fiatal és nemcsak fiatal van akit nem érdekel, ettől még ők is értékes emberek! Van olyan dolog amiben te sokkal tájékozottabb vagy.
2010. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!