Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lottó a buta ember adózása?

A lottó a buta ember adózása?

Figyelt kérdés

Nevetséges az egész, hónapokig hízik egy számla naiv emberekből, azután meg elvisz minden pénzt egy olyan aki életében 10 szelvényt nem adott fel.


Az ilyesfajta szerencsejátékot kihajtanám az országból mint a huzat, mert semmi logika nincs benne, csak lehúzzák a kényszeres pénzköltő embert.

Tudom, nem az én pénzem játssza el minek foglalkozok ezzel, csak éppen az a gond hogy így is panaszkodnak hogy sz*r a fizetésük, és a lottótól várják majd hogy ne kelljen dolgozni, csak otthon tespedni.


2015. ápr. 11. 18:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Komolyan elhiszitek hogy több milliárdod odaadnának egy átlag embernek?"


Persze. Miert ne adnanak? Elkolti szepen, vagy tartogatja a bankban, olyan mindegy.

2015. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%

"""


#15


"Nem azon múlik a nyeremény hogy hány szelvényt adtál fel. Életed első szelvényével ugyan annyi esélyed van mint az ezredikkel."


aki ismeri a statisztika tételeit az tudja hogy ez nem igaz!


"""


De, igaz... az elsővel ugyanakkora esélyed van nyerni, mint az ezredik szelvénnyel. Szerintem te arra gondolsz, hogy az első ezer szelvénnyel van nagyobb (ezerszeres) esélye valakinek. :D

2015. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Néha adok fel. Tavaly még nyertem is nagyobb összeget. Na nem milliókat, hanem a havi fizetésem kb. másfélszeresét. Tudtam venni belőle olyan dolgokat, amiket amúgy nem tudtam volna, max. áruhitellel. Buta-e vagyok, hogy havi kb. 500 forintot erre fordítok? Elvégre abból 3-4 gombóc fagyit is vehetnék. De fagyiárus még sose utalt hatszámjegyű összeget a számlámra. :)
2015. ápr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Lottóó!!!!!
2015. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Lottó a szegények "adója"

A gazdag ember teszi is érte hogy legyen pénze.

2015. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Pf.
2015. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Feladtál csomó lottó szelvényt és most nem nyertél? :D
2015. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
A szegény emberek adója. Az okos ember inkább tesz érte, hogy pénze legyen. (és azt a pénzt jobban élvezi)
2017. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!