Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosokhoz egy kérdés?

Jobbikosokhoz egy kérdés?

Figyelt kérdés

Nem lenne-e megoldás a sok hazugságra, ha nem csak a Jobbikos lakossági fórumokra mennénk el, mi Jobbikosok.

Hanem a többi korrupt pártéra is, és feltennénk egy két kényelmetlen, de kulturáltan megfogalmazott kérdést?


Már keresem hogy hová is mehetek!


2010. febr. 19. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

Kezd már elegem lenni,hogy naponként ontjátok a hülyeségeiteket tényfeltárásról,vélemény kimondásról,felelősségre vonásról,multik megadóztatásáról,Hitler és Szálasi dicsőítéséről.

Mindenkit agymosottnak neveztek,aki nem ért veletek egyet,Pedig ti vagytok agymosott,beszűkült csőlátók.

A 14.39-nek igaza van.Államosítani akartok,a tőkét megadóztatni stb.,de nem vagytok képesek felfogni,hogy sehol,semmilyen üzemág nem működhet elegendő tőke nélkül.A tőke pedig odamegy,ahol a legtöbb hasznot reméli és legkedvezőbbek számára a feltételek.Soha nem az diktál,aki a pénzt kéri,hanem aki adja!Nem kell ehhez közgazdásznak lenni,mert a magánéletben is így működik a dolog.

Nem szájalni kell,és álmokat dédelgetni.

Nem kell hosszú idő,amikor rájöttök ti is,hogy a pártotok csak a száját jártatja és nem csinál semmit.

Nem vagyok egyik párt híve sem.nem vagyok megelégedve a jelenlegi helyzettel,de tudok józanul gondolkodni.

2010. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

""14:39" mi van a jobbikkal kapcsolatba mindig csak ezzel tudtok jönni?

vagy még a fasiszta lemezt is felteszed legközelebb?..."


Van 4-5 dolog, amit rendszeresen benyomnak, mint megdönthetetlen istenérvet, és akkor szerintük el is van minden intézve a Jobbikkal kapcsolatban. Igen, ez nem kicsit szánalmas és képmutató azok részéről, akik mindig a "konstruktív viták"-at és a "higgadt párbeszéd"-et propagálják minden fórumon.


"keresd, de megsúgom hogy a pártod pont elég ilyen személyt fizet, aki megjelenik más pártok összejövetelén és ossza az észt, na meg vannak a bér írogatók ugye akik itt akarják megtéríteni az embereket xD. hajrá."


Például ez a majom sem képes az "oszt" ige helyes ragozására (én pedig megsúgom, hogy osztja), vagy a "bérírogatók" szóösszetétel hibátlan írására. Bár a legtöbb ilyen kritizáló még le sem érettségizett. :)

2010. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Ha én mennék bunkózni egy jobbikos fórumra, és tételesen megcáfolnám a programjukat, lenne esélyem élve kimenni az ajtón? Neked lesz. Nekem neccesen lenne. Ezt azért jegyezd meg. A jobbikosok nem tudnak vitázni, mivel jelentős részüknek hiányos a műveltsége.
2010. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
A multik nem foglalkoztatnak annyi embert,mint ahány munkanélküli lett miattuk a tönkretett magyar vállalkozásokból,lásd pl.mezőgazdasában dolgozók.
2010. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Az unalmas előadást követően a közönség kérdései következtek, végre én is föltehettem kérdésemet.


Szépen, jó hangosan mutatkoztam be: „Üdvözlöm, Király András vagyok, a bar!kád munkatársa.” Néhány hallható sziszegés közepette az egész terem hátrafordult, felém. Elmondtam neki, hogy szerintem nem a baloldal megosztó politikája, hanem a Fidesz elmúlt 8 évi tétlensége vezetett a Jobbik megerősödéséhez. A moderátor ekkor igyekezett elvenni tőlem a szót, de nem hagytam magam. „Ha tették volna a dolgukat, lehet, hogy létre sem jön a párt” – folytattam. Elmondtam azt is neki, hogy a választók nem azért szavaztak rájuk, hogy kivonuljanak a parlamentből, hanem, hogy tegyék a dolgukat. Kövér ekkor már idegesen dobálta haját, egyre erőteljesebben tekergette kajla bajszát. Megkérdeztem azt is, miért menekültek el 2006. október 23-án a rendőrök támadása elől, és miért szavazták meg a titkosítási törvényt, illetve személyesen Kövér László miért nem tartózkodott a Parlamentben a szavazás idején?


Kövér erre már nagyon ideges lett, és nemes egyszerűséggel azt felelte:


„Nem válaszolok Önnek” – de nem hagytam magam, figyelmeztettem az általa sokszor emlegetett demokratikus játékszabályokra, de megint csak azt mondta: „Akkor sem válaszolok Önnek”. - Kérdésemre, hogy ugyan miért, azt a gúnyos választ kaptam, hogy „Mert titkosítva van.” A moderátor ekkor gyorsan átvette a szót, nehogy tovább égesse magát Kövér.


A fórum után legalább egy tucat ember jött oda hozzám, méltányolta bátorságomat, s fölháborítónak és érthetetlennek tartották, hogy képviselőjük nem válaszolt egy egyszerű és kulturált kérdésre. Többen annyira megdöbbentek, hogy biztosítottak: többet nem szavaznak a Fideszre.

2010. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

16:00


[link]

2010. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ha én mennék bunkózni egy jobbikos fórumra, és tételesen megcáfolnám a programjukat, lenne esélyem élve kimenni az ajtón? Neked lesz. Nekem neccesen lenne. Ezt azért jegyezd meg. A jobbikosok nem tudnak vitázni, mivel jelentős részüknek hiányos a műveltsége.


Annyira jó lenne ha egyszer találkoznánk egy fórumon.

Élve kimenni? Ne viccelj már! Mi előre szoktuk a más pártok kérdezőit ültetni, hogy kérdezhessenek bátran.

Remélem nem nő vagy! Akkor sajnos nem vállalom, mert így sem bírom levakarni magamról őket!

2010. febr. 19. 17:06
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

kérdező te nagyon szar vagy:D égeted itt magad is, meg a pártod is.


következő ciklusban már sehol nem lesz a jobbik. ugyanúgy le fog amortizálódni mint anno a MIÉP. :)

2010. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%

" kérdező te nagyon szar vagy:D égeted itt magad is, meg a pártod is.


következő ciklusban már sehol nem lesz a jobbik. ugyanúgy le fog amortizálódni mint anno a MIÉP. :)"


hát szerintük pont hogy te vagy az ürülék :)

bizony :)

jobbik beérte az mszp t :OOOO

20 % :$$$$

haj haj mi lesz veletek :S nem tudom....

2010. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%

Én el szoktam menni más pártok lakossági fórumaira is, hogy tájékozódjak és ne beszéljek a levegőbe. Kínos kérdéseket nem szoktam feltenni, rúgják ők az öngólokat maguktól is, nem kell ezzel foglalkozni. És amúgyis: ne legyünk már olyanok, mint ők :) A jobbikos fórumokra valóban külde minden párt embereket elére megbeszélt kínos kérdésekkel, csak az a gond ezzel, hogy mi meg előre tudjuk,miket kérdeznek, mert ugyanazt hajtják, mindig csak ugyanabba a néhány már ezerszer megválaszolt és elmagyarázott kérdésbe tudnak belekötni. Nekünk nincs szükségünk ilyen lejáratós játékra velük szemben. Lejáratják ők saját magukat :) Te csak arra figyelj oda, hogy soha senkinek ne adj támadási felületet, mindig figyelj oda, hogy ne tegyél semmit, amire rá lehet ragasztani a közkedvelt náci,rasszista,stb. jelzőket. Ugyanis van néhány jobbikos, aki valóban ilyen, és sajnos miattuk lehet fogást találni rajtunk. Szóval tegyél le erről...csak becsületesen és méltósággal segítsd a kampányt!


21/L

2010. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!