Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mi alapján szavaztok?

Jobbikosok, mi alapján szavaztok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, miért szavaztok a Jobbikra? Minden rosszindulat nélkül kérdezem: csak azért, mert " még tiszta kezük" - értsd, nem voltak olyan helyzetben, hogy lophassanak - vagy a programjuk miatt? Egyátalán, vannak közgazdasági alapismereteitek, hogy eldöntsétek, jó e ez a program, mert igazából szerintem simán csődbe is vinné az országot. Ezerszer leírtam már, hogy miért, de nem kaptam sose rendes választ, csak azt, hogy " neoliberális vagyok", és " nem értem a Jobbik életérzést"

Érdekelne az iskolai végzettségetek is.


2010. febr. 19. 12:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Most így hirtelen a csendőrség, a számonkérő nemtudommi, az egyházügyi hivatal, plusz a kötelező hit/erkölcstan jut eszembe, de amúgy hat oldalanként van egy új szervezet, aminek az lenne a dolga, hogy ellenőriz valakiket. Ezek totális államot akarnak. Ahhoz mit szóltok, hogy több mint 100 kiadásnövelő, és csak 19 kiadáscsökkentő intézkedésük van?
2010. febr. 19. 12:53
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval így nem lehet értelmesen vitatkozni, mert mindenki azt írja le amit akar és nem a tényeket!

Nem nagy dolog valamit bemásolni, ha tudod hogy mit keresel.

De hogy lehet arról vitatkozni azzal aki nem olvasott valamit, csak hallomásból ítél meg dolgokat?


Mondom ismét! Szívesen elmagyarázok bár mit, csak linkeld be a pontos szöveget amit kifogásolsz!

2010. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a büntetések szigorítása, és a bűnözés megfékezése(akár cigánybűnözés, akár nem) miatt fogok rájuk szavazni. A jelenlegi mértékű büntetéseknek nincsen elrettentő hatása, hiszen még a gyilkosságért sem szabnak ki megfelelő büntetést. A "börtönwellness" megszüntetését ugyancsak helyeslem. Lehet, hogy ők sem fognak változtatni semmin, de hogy az eddigi hiteltelen majmokra nem fogok szavazni, az biztos. Egy esélyt megérdemelnek.
2010. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%
Tudatlanság,vonzalom az ismeretlen iránt,kiábrándúltságból.
2010. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Ökoszociális nemzetgazdaság ez a cél.


Fontos a környezet védelme (tán a legfontosabb) és a zsidesz-mszmp kettős kampányol ezzel? Még csak azt se... Zöld párt meg nem jó mert marxisták állítólag, meg nincs is támogatottságuk.


Illetve az is, hogy Vona Gáborral lehet beszélni, ha írsz egy levelet a pártnak válaszol, sőt még a javaslatodat se derogálna a Parlament elé vinni. Közvetlenek. Fontosnak tarják a magyarságot, annyira ésszerű amit akarnak és mondanak, minden magyarnak támogatni kéne őket...


Szerintem aki nem rájuk szavaz, az buta, vagy csak nem bízik bennük, én adnék nekik egy esélyt.

2010. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Jah és kihagytam a csendőrséget, nagyon fontos! Keresztényi erkölcsök, oktatás reform, mind mind kell!
2010. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek totális államot akarnak."


Én most egy málnás tortát akarok vaníliaöntettel.


Amíg ilyen légből kapott, a programból vett idézetekkel alá nem támasztott, pusztán a rosszindulat és lejáratási vágy által vezért általánosságokat írsz le, addig senki nem fog komolyan venni. A Jobbik ellen pedig lehet ágálni az amőbablogon is, ezt tényleg nem itt kéne.

2010. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert azt mondták szebb jövő lesz,meg számonkérés,meg a többi.El is hiszem.De lehet csak ígéret marad,akkor meg négy év múlva nem szavazok rá.:)
2010. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!