Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti néztetek híradót az M1-en...

Ti néztetek híradót az M1-en az átalakítás óta? Ha igen mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Épp ma délben apával úgy döntöttünk, hogy poénból megnézünk egyet és mit ne mondjak... inkább leírom mik voltak benne:


Először jött 5-6 hír arról, hogyan ünneplik a húsvétot a világon mindenfele - gondolom valamivel ki kellett tölteni az időt.

Ezt követően arról volt szó, hogy az országban a turizmus milyen rohamosan fejlődik.

Majd arról áradoztak, hogy az IMF mennyire elismeri a magyar kormányt és hány százalékkal nőtt a gazdaság.

Végül a külpolitika előtt még rátértek arra, hogy 2006 óta nem látott rekordot döntött Magyarország a női munkavállalók arányában.


Ti mit gondoltok erről?



2015. ápr. 5. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mivel a napi híreket óránként legalább ötször ismételgetik (nő a gazdaság, nő a gyerekvállalás, minden happy) így nekem ez nagyon nem hírcsatornának tűnik hanem inkább egy agymosócsatornának. Persze a Fidesz kezében és közpénzből... Még Lázár is elismerte hogy ő is túlzónak találja azt az összeget amennyit ráköltöttek.
2015. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nézek tv-t szerencsére interneten egyszerűbb és gyorsabb az információ áramlás. továbbá kétes eredetű és buta cikkeket is hamarabb tudom ellenőrizni.
2015. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek néznek egyáltalán még híradót az emberek?
2015. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiataloknak szánt műsorban olyasmit találtam, hogy kényszer szinglik, mi az hogy kényszer szinglik?


Én homoszexuális vagyok, bár én nem azért vagyok szingli, mert ne akarnék párt, én szeretnék párt, de nem jön össze, mondjuk az állam segíthetne ebben...

2015. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, minden reggel reggeli, kávé és tanulás mellett megy háttérzajként...egyébként nem.
2015. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rtl hiradón is ezt látom, egy agymosás, rádióban is. elmondják hogy ez javul, de minden nap, órákon át. De ezekben az adatokban sok a statisztikai bűvészkedés is. pl a foglalkoztatottságba is bekavar a közmunka. Szerintem nem lehet azt mondani hogy aki közmunkás lett sikerült elhelyezkedjen.
2015. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dübörög a népbutítás!!! Minden este az összes média főleg a kereskedelmi RTL, TV2 hírek elég szánalmasok. PL: 2 autó ütközött az úton, emiatt HATALMAS a dugó, nagy a KÁOSZ! , Egy kocsmában összeverekedtek és..... Szóval ennyire minden napos híreket miért kell leközölni??? Ja és csupa negatív, végén egy kis állatkertes vagy színházas hír. Ezek után minek a tv? Inkább eladom.
2015. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!