Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai magyar gazdaságról?

Figyelt kérdés
Erről kellene 10 oldalas fogalmazást írnom közgázból..Elég nehéz,mivel nem értek hozzá, a neten nem találtam jó anyagot. Esetleg ha valami ötletet,tippeket hogy miket irjak bele,vagy pár mondaot írnátok róla,azt megköszönném.
2010. febr. 18. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy magyar gazdaság?:)
2010. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy időben meddig mehetsz vissza. Egy kis visszatekintésre. De ha tényleg a mairól kell írnod akkor mindenképpen a rendszerváltozásnál kezdeném, majd szépen lassan haladnék a mai állapotokig.

Hmm bár ez nem teljesen mai.... Hát akkor viszont min az elmúlt 8 évet kellene elemezned az már biztosan "mai"

2010. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:) Ezt azért mégsem írhatom le a fogalmazásba.:)
2010. febr. 18. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akartam helyetted leírni azt mondtad tippeket adjunk hát tipp volt:P
2010. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyira megakartunk felelni a nyugatnak az elmúlt 20 évben, hogy majdnem beledöglünk. Ma meg már annyit sz@rtunk magunk alá egy alacsony pöcébe, hogy lassan belefulladunk, és már rég nem egyenes a derekunk. A szagot tanultuk meg elviselni, de az semmi nem segít, ahogy az sem hogy 120cm lett a nyelvünk!
2010. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólóval teljes mértékben egyetértek. De azt egy dolgozatba nem teheted így bele :)

Szerintem indulj ki a GDP/GNP különbségéből. Sokat elárul...zabálunk ezerrel (hitel), úgy, hogy nem termelünk (nem gondolunk bele, hogy vissza kell fizetni)...mert rongyos 300Ft-ot is leszavazott a szittya nép, csakhogy közelebb kerüljünk a kilábaláshoz <- ezt valahogy szakszerűen megfogalmazni nem tudom, h a középiskolák mit várnak el.

2010. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jajj bocsi, a kommentem az első válaszolónak szántam.:)
2010. febr. 18. 21:38
 8/12 A kérdező kommentje:
már nem középiskola. Okj-n vagyok. Most kezdtem,eddig még soha nem tanultam közgazdaságot,ezért elég nehéz ennek neki kezdeni. De 2 óra alatt sikerült megirnom másfél oldalt...:D
2010. febr. 18. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Neten nem találtál anyagot, csak a legnépszerűbb oldalakról bármelyikéről is írhatnál 20 oldalt. HVG, Origo, FN stb..
2010. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az alapokat tanuld meg..piac, vevő, eladó...stb.


Aztán a szabályokat...ha van eladó, akkor lehet vevő, stb.


Aztán nézd meg, mit zabál fel a csürhe nép az országban..és mennyit termel...akkor megkapod a képletet, és ha figyelembe veszed a hiteleket, amit kaptunk, hogy ne ugráljon a csürhe...meglátod a jövőt!

Nézz mindent gazdasági szemmel, és meglátod a magyar gazdaságot...van. Csak 10 millió csürhe kezeli, és ez a baj.

2010. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!