Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar egy mongolid nép?

A magyar egy mongolid nép?

Figyelt kérdés
Régebbi kérdéseket olvasgatva látom többen is szajkózzák ezt, pedig szerintem budapestet illetően reálisabb lenne europo-mongolidokról beszélni.
2015. ápr. 3. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A románok szerint igen. "Mongolid bastards" Így hívnak minket.
2015. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze, szinte mindenki csíkszemű.
2015. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Érdemes elolvasni:


[link]


Amit sokan terjesztenek, hogy az Urál keleti részéről indultunk, ez alapján megcáfolandó.


Szerintem egyszerűen meg kell nézni a mongoloid típus jellemzőit. Itt a hajszín nagyon sötét, leginkább fekete színű. Az Urál vidékén pedig gyakori a szőke haj, a világos szőrzet. A finnek is onnét származnak(és nem is keveredtek sokat), náluk pedig elég gyakori ez a jelenség. Ahogy nálunk is jócskán előfordul.


De ha már ezt nézzük a cigányok is europid fajnak tekinthető a tudomány szerint. Én nem gondolom, hogy a magyar valaha is mongoloid volt. Ha utánanézel, érdemes átnézni az europid típuson belül a Gorid rasszt. (Kelet-európai alpesi behatás baltival és kelet-európaival). A hegyvidéki származást tekintve könnyen előfordulhat, hogy az ősmagyarok leginkább erre hasonlíthattak.


Korábban engem is foglalkoztatott ez a téma, több helyről rákerestem. Nekem ez tűnik a legésszerűbbnek és a leghelytállóbbnak. (egyéni vélemény)

2015. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

" A románok szerint igen. "Mongolid bastards" Így

hívnak minket."


Pedig inkább maradnának csendben a borotvált talpúak.

2015. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bastard mióta román szó? Baxom azt a gitár nyakát a romántanárnődnek!
2015. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég csak megnézni a sok hasonlóságot...


[link]


[link]

2015. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen román politikusok akiket az Mszp és Dk dicsér ( [link] ezt állítják rólunk. Amúgy meg ha még nem láttál sose magyart, akkor menj el és nézd meg hogy semmi mongoloid vonás nincs bennük, és elég konkrét őseink lehetnek a mongolok, ha szinte 1 közös szó nincs a nyelvünkbe velük.


Összegzésként, ezt csak a Magyargyűlölők állítják de nem igaz, mint például az Mszp vagy a Dk, vagy Victor Ponta, esetleg az új jobboldal párt romániába.

2015. ápr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!