Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem normális,...

Csak szerintem nem normális, hogy valaki ennyire beleviszi a nézeteit a családja életébe?

Figyelt kérdés
Húgom, 20 éves, nemzeti érzelműnek vallja magát. Szerintem elfogult és szélsőséges... A férje - 1 hónapja házasok - szintén ilyen, csak még pár fokkal erőszakosabb, szélsőségesebb. Mindketten aktívan foglalkoznak a politikával, a húgom éppen politológiát tanul, de már kb. 11 éves kora óta érdekli az egész... 2 hete megszületett gyermekük, aki a Hunor nevet kapta. Új lakást vettek, voltam náluk... Nos, elég érdekes. A ház minden pontján Árpádsávos dolgok, Nagymagyarország... A kisfiú szobájában is... Csak szerintem beteges ez?
2010. febr. 18. 16:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7%
Ezek a nagy nemzetiek jobbára sötét bunkók, én rosszul vagyok tőlük. Aki nagy-magyarországos bohócságban jár, azt nem túl sokkal tartom többre, mint a pajeszos zsidókat, a liberálisokat, vagy a kommunistákat. Éljen az Osztrák-Magyar Monarchia!
2010. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

:)behalok! A pelenkája is Árpád sávos?


Mi is van h veszekszünk az apámmal a politikán, ő szerintem naiv, ő én szerinte csak a rossz dolgokat látom. Mivel ő becsületes, magából indul ki, el nem tudja képzelni h milyen sunyi tolvaj korruptak az emberek.


Mikor volt a tv székház ostrom akkor is összevesztünk. Én mondom végre vmi, megmozdult a nép, és lecsap, meg h manapság gyávák a pasik, ha háborúról lenne szó, nem védnék meg a hazát, erre ő ezen nagyon felhorkant, h nem lesz ő golyófogó. Akkor kinek van hát igaza?


De én se vok erőszak párti, csak 2006ban az öszödi beszéd után, mindenki ugy érezte h fullasztó,hazug a rendszer, és h a szép szó nem hat semmit, van amikor csak az erőszak hat. Ami tudom h áldozatokkal jár.

A mai világban mintha jobban féltené mindenki a bőrét ha a hazájáról van szó, nem ugy mint a középkorban.


Miért van az h a forradalomra egyszer azt mondjuk értelmetlen vérontás, máskor meg hőstett?

2010. febr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem,csak divat,vagy hóbort náluk.Olyasmik lehetnek mint a sógorom.10 éve még a német fociválogatott mezeibe járt,volt neki több garnitúra,virítoot a német zászló színeiben.Állandóan focit nézett,meccsre járt.A kisebbik lánya azóta is focizik.Ezután jött az ich liebe Summaher korszak,sumis,ferráris sapka pólók,ferrári zászló,hatalmas ferrári autót rendelt több tízezerért/ezt most nekiadta a fiamnak/.

Két hete nálunk járt,meglepődve láttam,hogy hirtelen magyar lett,címeres sapka,póló,még egy magyar zászlót is kitett otthon.

Kicsit éllel megkérdeztem,hogy akkor most már végre magyarnak érzed magad?Összevesztünk,megsértődött,összekapta magát és elment.Egy darabig nem látom,mert megsértettem a magyarságtudatát!!!

Várd ki te is amíg elmúlik a nővérednél ez a hóbort.Majd rájön,hogy Hunort nem a magyarság fogja érdekelni,hanem a Thomas a gőzmozdony,Postás Pet,Scooby-Doo,Bionicle,LEGO stb...Lessz annak a gyereknek saját akarata.

2010. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Először még lehet, de ha ebben nő fel, akkor olyan is lesz... és szerintem nem jó, hogy belenevelik
2010. febr. 19. 12:36
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
Az a szörnyű hogy te ilyen dolgokon aggódsz!Örülnél hogy büszkék magyarságukra!
2010. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!