Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem normális,...

Csak szerintem nem normális, hogy valaki ennyire beleviszi a nézeteit a családja életébe?

Figyelt kérdés
Húgom, 20 éves, nemzeti érzelműnek vallja magát. Szerintem elfogult és szélsőséges... A férje - 1 hónapja házasok - szintén ilyen, csak még pár fokkal erőszakosabb, szélsőségesebb. Mindketten aktívan foglalkoznak a politikával, a húgom éppen politológiát tanul, de már kb. 11 éves kora óta érdekli az egész... 2 hete megszületett gyermekük, aki a Hunor nevet kapta. Új lakást vettek, voltam náluk... Nos, elég érdekes. A ház minden pontján Árpádsávos dolgok, Nagymagyarország... A kisfiú szobájában is... Csak szerintem beteges ez?
2010. febr. 18. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
nem csak szerinted, biztos van még, aki úgy gondolja mint te
2010. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Szülök nem térítik észhez? Tudod... hiányzik a hajából egy CSATT!
2010. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
20 éves önálló nőként?
2010. febr. 18. 16:17
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Szörnyű.
2010. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Mert most miért baj? Jobb lenne ha verné a gyereket? Nem a drogot erőltetik a gyerek szájába.
2010. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Csak a nézeteiket. Nem sokkal jobb.
2010. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Hunor is nemzeti lesz szerencsére?


De minek is kellene lennie Szlováknak?


Mi a baj abban hogy nemzeti?


És főleg, mi jogosít benneteket akik nem értenek a Jobbikal egyet, hogy lesajnáljatok bár mit is.

Hogy okosabbnak akarjatok látszani?


Az elmúlt 20 év? Vagy mi?

2010. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Divatmajmok ezek is.

Nem attól lesz valaki igaz magyar, hogy zászlóval és régi térképekkel aggatja tele a házát, vagy régi magyar nevet választ a gyerekének és ráerőlteti politikai/ideológiai nézeteit. Egészségére, majd ha megjön az eszük néhány év múlva leveszik a felesleget.

2010. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
84%

Az a bajom az ilyenekkel, hogy nagy magyarnak vallják magukat, de külföldön nyaralnak, bolero-t vesznek a Piroska szörp helyett és még lehetne sorolni a végtelenségig. Nem csak az árpádsávos zászlótól, vagy a régi nagy magyarországtól lesz valaki igaz magyar.

Nem azt mondom, hogy ezek rossz dolgok, nekünk is van régi magyarország területén lévő magyar emlékműveket jelölő térkép, de önmagában kevés ahhoz, hogy igaz magyarnak vallja magát valaki, mögötte meg semmi nincs!!!

2010. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha ennyire ráerőltetik a gyerekre a nézeteiket, akkor ne csodálkozzanak, ha kamaszkorában kommunista lesz.
2010. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!