Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik nyernek áprilisban?

Kik nyernek áprilisban?

Figyelt kérdés
Szerintem a Fidesz, bár én a Jobbikra szavazok.
2010. febr. 18. 11:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Adjon az Isten!!

JOBBIK!

2010. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A fejemen görbe sörény -hogy került a sörbe görény?


Ne izgulj, te is bekapod ha OV hatalomra kerül!


Jönnek a megszorítások, hisz Orbánnak mát a fizuráját belőtték az új nagytőke széljárásának megfelelően, Izraelben, és az USA ban. Mikor a bankokról beszél még a szempillája is megremeg.


Az egész Fidesz a nevetséges sziluettje az MSZP nek, és csak a haszonélvezők mások, szívatni meg maradunk mi.

2010. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

13:21 Miért is vagyok provokatív?

Pont hogy te provokáltál ezzel engem.

2010. febr. 18. 13:51
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"13:21 Miért is vagyok provokatív?

Pont hogy te provokáltál ezzel engem."


és engem is 13:21 eddig mindenki normálisan tudott beszélni/írni míg te nem jöttél...


és én is a Jobbikra szavazok lehet lepontozni -.-'

és az már fél siker ha az szdsz nem jut be és talán az mdf sem!

2010. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

JOBBIKOSOK! Ne adjuk fel!!! Most, kampányidőszakban minden oldalról minden oldal meg fog azzal próbálkozni, hogy a pártot, a párt vezetőit lejárassa minden lehetséges módon! NE HAGYJUK! Legyünk olyan erős, büszke Magyarok, akik tudják, mit akarnak! Mutassuk meg, hogy Magyarország a Magyaroké marad, nem hagyjuk, hogy azt csinálják velünk, mint eddig csinálták, nem hagyjuk magunkat elnyomni! Mert NEM VAGYUNK KEVESEBBEK SENKINÉL! Sok fáradtság, sok munka lesz, de megéri!


Nemzeti érzelmű lányok/nők/asszonyok! Támogassuk, álljunk a férfiak mellé, ne hagyjuk magunkat a liberalizmus bűzlő, mérgező árával sodorni! Minél több olyan gyermek kell, aki jó nagy magyarságtudattal van megáldva!


Hajrá JOBBIK, hajrá JOBBIKOSOK! Együtt megcsináljuk, együtt képesek vagyunk rá!!!

2010. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fidesz.

A Jobbik pedig remélem megelőzi az mszp-t.

Persze a legjobb az lenne, ha a Jobbik nyerne...

Elég volt ebből a fidesz-mszp macskaegér játékból!

2010. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Azért ha belegondolsz, hogyha tényleg be is tartanák amiket leírtak 88 oldalban, mennyivel jobb volna az élet... Fizetés szempontjából is, biztonságérzeted is megnőne a csendőrség, Nemzeti Gárda által, nem kell félned hogy éjszaka hogy jutsz haza hogy nehogy cigányokkal találkozz és verjenek meg 5-en, nyugodtabbak is lennének az emberek.


De úgyis a Fidesz nyeri, most megszavazzák aztán 4 vagy 8 év múlva azok is lejáratják magukat.Az LMP gyenge, Jobbik lenne az egyetlen kiút ebből, én szerintem.


Csak kevesen vagyunk.

2010. febr. 18. 16:53
 18/19 anonim ***** válasza:
A jobbik pár év múlva eltűnik....Csak a válság miatt lettek ennyien(oké most mindjárt jönnek a jobbikosok ,és osztanak de majd meglátjátok)
2010. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A jobbik pár év múlva eltűnik....Csak a válság miatt lettek ennyien(oké most mindjárt jönnek a jobbikosok ,és osztanak de majd meglátjátok)



Az a baj hogy képtelen vagy gondolkodni!

Az emberek egy jelentős részének az elmúlt 20 évből van elege, és nem pusztán a válságból. Ez keltette életre a Jobbikot, és egye erősebbé teszi amíg a 20 év hatalmasai hatalmon vannak!

2010. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!