Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik nyernek áprilisban?

Kik nyernek áprilisban?

Figyelt kérdés
Szerintem a Fidesz, bár én a Jobbikra szavazok.
2010. febr. 18. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A Fideszes újgazdagok, és a Fidesz oldali multitőke!

Azok akik MSZP sek de tudnak valamit a Fideszről.


Az emberek semmit, mert eddig az MSZP nagytőkét kellett etetni, most meg jön a mohó Fideszes!

2010. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a Fidesz nyeri áprilisban a választásokat. Aztán rövid időn belül kiderül: megvalósulnak-e az ígéretek vagy legalább elkezdődik-e valami változás. Bevallom: én már kíváncsian várom az eredményeket. A Fidesz győzelme elég valószínű, de kíváncsi vagyok, hogy vajon mennyit voksot kap a Jobbik és mennyit majd az MSZP. (Az, hogy kire szavazok, inkább legyen titok, nem szeretnék vitázni emiatt, de természetesen privátban elárulom szívesen! :))
2010. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne várjuk hogy jobb lesz?
2010. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én azért remélem hogy Jobbik lesz..
2010. febr. 18. 12:04
 5/19 anonim ***** válasza:

akkor ne várjuk hogy jobb lesz?


Mitől?


Ha figyeled Orbán mondanivalóját, egyszerűen a Jobbikét másolja. Persze ügyelve arra hogy azok az elemek, amik hangzatosak meg maradjanak, de ami a lényeg az halkuljon el. Jobbik, családi adózás, több jövedelem kulcs " változó " marginális" adó csökkentés, adó kedvezménnyel párosított nem alanyi jogú szoc ellátás.

A Fidesz! Adócsökkentés " de nem marginális" az az aki ma többet kap az holnap még többet fog! Sőt még az 1 kulcstól sem határolódtak el. A szoc ellátás csak annyit mondanak hogy át kell alakítani, és alanyi jogon! az az fűnyíróelv és akinek 500e havi fixe az is kap csak kevesebbet, és aki életében nem dolgozott csak van 8 gyereke annak továbbra sem kell! Csak egy példa, de mindennel így vannak.


Nevetségesek.

2010. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hányszor teszik még fel UGYANEZT a kérdést Áprilisig? Te nem nézed vissza a kérdéseket?
2010. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én továbbra is azt remélem, hogy az emberek nyernek.
2010. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A Pártok nyernek,mi társadalom meg vesztesek leszünk,szokás szerint.
2010. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fidesz fog nyerni. Én részemről nem szavaznék sehová, de fontos, úgyhogy addig alszok még rá néhányat.
2010. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
12:24 Nem, nem olvasom vissza. Na?
2010. febr. 18. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!