Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt képviseli legmarká...

Melyik párt képviseli legmarkánsabban a magyar érdekeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Párbeszéd Magyarországért :).
2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szántóvető ***** válasza:
az eddigi kormánypártok közül egyik sem képviselte még minimális szinten sem.
2015. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyik azt gondolja, hogy ő. Csak épp mindenki mást gondol arról, hogy mi a magyar érdek.
2015. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
A Jobbik. Ha a "legmarkánsabban" szót kihagyod, akkor is ez a válasz.
2015. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
De tényleg ,mi más jöhetne szóba a jobbikon kívül??!
2015. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó:


Próbáld meg elképzelni kicsiben: neked (Magyarország) és 2 testvérednek (Szlovákia és Románia) van 2 almátok. Hogyan kellene osztozkodnotok rajta? Megennéd a 2 almát, mert az a te érdeked, vagy megosztanád a testvéreiddel?


Szerintem a jobbik azt mondaná, hogy együk meg, mert akkor az a miénk lett, és különben is, anyukánk jobban szeret minket, mint a testvéreinket. Míg lehet, hogy egy másik párt azt mondaná, hogy adjunk a testvérünknek is belőle, mert az jó érzéssel töltene el bennünket.


Mindenki úgy gondolná, hogy az érdekünkben cselekszik, csak mást gondolnának arról, hogy mi az érdekünk.


Alapkérdésedre válaszolva: szerintem a jobbik képviselné legkevésbé az én (magyar) érdekeimet.

2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Az előző gondolatmenethez hozzá tenném: lehet, hogy az egyik, lehet, hogy a másik a jó megoldás. Lehet, hogy meg kell enni az almát, de az is, hogy másnak adni (ha pl mi nem vagyunk éhesek de ő igen), tehát nem arról akartam beszélni, hogy mi a helyes, hanem arról, hogy mindenki mást gondol arról, hogy mi az érdekünk.
2015. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
#6 Az összes többi párt viszont azt mondja, hogy adjuk oda önként és dalolva az almákat a szlovákoknak meg a románoknak, akik mielőtt megennék, még fejbe is dobnak vele.
2015. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
PM, LMP
2015. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link] Olvasgassátok :), lehet ezt így is :).


Én pont 18 év feletti tanuló kategóriába tartozok, hiszen nappalis egyetemista vagyok, ha 50.000 Ft-om lenne, szűkösen kijönnék, viszont kajára nem jutna, így el kéne mennem dolgozni.

2015. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!