Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kitartó MSZP-sek. Ehhez mit...

Kitartó MSZP-sek. Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=VXfTmSFc7KE


de amilyen önfejűek vagytok,ezt se értitek meg :D:D


2010. febr. 18. 09:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Kösz szépen! Most még inkább megerősítettél abban, hogy az MSZP-re tegyem az X-emet!


Szerintem téged és a:


A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:22


-semmivel nem lehetne meggyőzni.


Még ha személyesen Lendvai Botox Ildiko vágná a tokod, az sem tántorítana el.

Sőt, az ennyire antidemokratikus emberekre nincs is szükség sehol, nektek az MSZP ben van a helyetek

2010. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
Inkább szavazok az MSZP-re, mint arra a mocskos cigány Orbánra vagy a bolond Jobbikra!
2010. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
63%

Odatévedtél jutubra és felnyomtad a kb 2-3 éves videót újra?

Hát gratulálok! Ja hogy te még az előző választásokkor általános iskolába jártál? Nem tudtam.

A videóról meg annyi a véleményem hogy összevágott szar.

2010. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%

Egy ilyen máélymagar mért nézzi az agymosó rtl klubot meg a tv 2 aminek fel kell gyújtani a székházát, és nem félsz hogy a gárda megtudja hogy a zsidók által müködtetett indexre klikkeltél.... Vigyáz gyerek még valaki bemoszeról Vonánál.

Amúgy a videó már volt és pont az ilyen erőszakos tinik miatt szavazok az MSZP-re.

2010. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Látod, ez köztünk a különbség!

Engem nem érdekel hogy ki az aki nem tartja be a szabályokat, annak pusztulnia kell!


Ez olyan jobbikos köcsög szöveg nem ???

2010. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Figy!Orbán Viktorral az élen a fidesz is volt kormányon! érdekes,akkor nem volt paradicsom.Csak lehet,hogy akkor te még kis gyermek voltál.Most meg hirdeted itt nekem az igét.Mellesleg ha Orbán Viktor megszerzi a 2/3-os többséget,akkor egy csomó törvényt simán el fog tudni fogadni-kicsit olyan,mint a diktatúra.Az a baj,hogy mindenki azt várja,hogy ha a fidesz lesz kormányon,akkor jön majd a paradicsom...szerintem fogtok ti még csalódni..

te mondod,az mszp szavazókat csapta be-vagyis pl. engem-akkor téged az miért zavar??

ez az én véleményem.

2010. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!