Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kitartó MSZP-sek. Ehhez mit...

Kitartó MSZP-sek. Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=VXfTmSFc7KE


de amilyen önfejűek vagytok,ezt se értitek meg :D:D


2010. febr. 18. 09:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

*bocs elnéztem...

az energia árak emelkedtek,de akkor ne mondja,hogy nem fognak:)

2010. febr. 18. 10:58
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem is mondtam, hogy háborogj:) Én sem teszem, egyszerűen csak nem szavazok rájuk. Amúgy engem a Jobbik csak annyira érdekel, hogy bent legyen, amúgy 2/3-os Fidesz párti vagyok. A Jobbik úgysem nyerhet, de szeretném ha szem előtt lennének, a Fidesznek meg ha megvan a 2/3, akkor vagy "megfordítja az ország szekerét", vagy nem, de legalább nem lesz mire fogni:) Jobbat és többet nem tudok, és úgy érzem az eszközeim sincsenek meg hozzá.
2010. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
-1×amúgy
2010. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem az MSZP s szavazókat, hiszen őket csapta be és nem engem! Ez olyan mintha a barátnőd folyamatosan csalna és lopná a kasszát és te csak tűrnéd, sőt még ki is szolgálnád hogy tehesse!


Nevetséges emberek!

2010. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Salx Narval ***** válasza:
58%
Meg is érdemeljük amit kapunk, amíg ilyen hülyék vagyunk, hogy egymást cseszegetjük ahelyett, hogy elzavarnánk az összes pártot a búsba.Ha ez a két tábor észrevenné, hogy egyformák az érdekei, megváltoztathatnánk az ország sorsát.De nem, mi egymásnak esünk mint az óvodások.Fönt meg jót röhögnek rajtunk és minden csúszik szépen lefelé.
2010. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
8%

"Nem értem az MSZP s szavazókat, hiszen őket csapta be és nem engem!"


Én meg azt nem értem ha Te nem rájuk szavaztál akkor mit reklamálsz,ha meg én igen akkor mért csapkodod a nyelved?

A különbség közöttünk, az hogy én elfogadom a többség szavazatát, csak a gyengeelméjűek akarnak ezzel az alkotmánnyal előrehozott választást!!!!

2010. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%

A különbség közöttünk, az hogy én elfogadom a többség szavazatát, csak a gyengeelméjűek akarnak ezzel az alkotmánnyal előrehozott választást!!!!


A többség elfogadott egy jövőképet, egy programot, egy irányt, és felhatalmazást adott ennek a megvalósítására.

Nem arra hogy tejhatalmú urak kizsebeljenek mindenkit, hogy számunkra kedvezőtlen döntéseket hozzanak a saját érdekük kielégítése miatt. Nem arra adtak felhatalmazást hogy hazudozzanak, hogy titkosítsanak, lopjanak!


Egy szerződés, amit az MSZP nem tartott be.

A többség csak követelni szerette volna hogy aki megszegte a szerződést amit a választó egy X el hitelesített, az távozzon.


Csak hogy itt nem demokrácia van, hanem pártokrácia.

Nem a szavazó polgárok, a társadalom akarata érvényesül, hanem a kicsalt szavazatok által hatalomra került tőkés csoportok szándékai.

2010. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%

Ez a Te véleményed,annak tudatában hogy nem rájuk szavaztál!

Hagyd meg ezt a jogot a szimpatizánsaiknak,te meg oszd az észt a nagygyűlésen, ne itt akard meggyőzni bármelyiket is!

2010. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Ez a Te véleményed,annak tudatában hogy nem rájuk szavaztál!

Hagyd meg ezt a jogot a szimpatizánsaiknak,te meg oszd az észt a nagygyűlésen, ne itt akard meggyőzni bármelyiket is!



Látod, ez köztünk a különbség!

Engem nem érdekel hogy ki az aki nem tartja be a szabályokat, annak pusztulnia kell!

De sajnos neked a demokráciáról csak akkor jutnak eszedbe dolgok, ha nem a pártod a csöves!

2010. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
Kösz szépen! Most még inkább megerősítettél abban, hogy az MSZP-re tegyem az X-emet!
2010. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!