Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki képbe van azzal Budapes...

Valaki képbe van azzal Budapestnek melyik részeik/kerületeik gettósodtak el már nagyon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam már, hogy a 6-7-8-9-10 kerületek nagyon durvák, sok pesti haverom mutogatott már képeket az ottani gettókról, de másfelől azt is hallottam, hogy még ezeknél is durvább helyek vannak pesten. (Pl. Pesterzsébet, Csepel, Köki). El tudná valaki mondani, ha ott lakást veszek, mely helyeket hanyagoljam, vagy ahová be sem tegyem a lábam, mert nem biztos, hogy élve kijutok? Esetleg tudnátok linkelni képeket is a gettókról?
2015. márc. 28. 14:55
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 1-3.

[link]

Na ez elég gettós...


De itt se biztos, hogy sötétben, egyedül nem ér baj:

[link]


[link]


[link]

A Hős utcában (állítólag, nekem még nem volt hozzá szerencsém) megállsz a kereszteződésben fényes nappal is kirabolnak. A rá merőleges utcában van a TEK központja...

2015. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a képeket! Beleborzongott a hátam, annyira gettó feeling. :D


Amúgy engem már 4szer vertek össze és raboltak ki Budapesten. Bár magatehetetlen részeg voltam, de akkor is. A helyek:


-I.ker Logodi utca

-VIII.ker Stadionok - Keleti között valahol

-VIII.ker Ferenc-körút/Corvin-negyed

-II.ker Moszkva/Széll Kálmán tér

2015. márc. 28. 16:02
 3/3 anonim válasza:

Az elég durva, engem még szerencsére egyszer sem, pedig párszor mászkáltam már talajrészegen a városban.


Amik eléggé gettó helyek szerintem az a 8ker külső része, keleti környéki utcák, 13 vasúti sínnel párhuzamos utcái, pesterzsébet, kőbánya egyes részei

2015. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!