Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarja meglépni...

Miért nem akarja meglépni egyik párt sem az igazán drasztikus büntethetőségeket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy miért nincs tényleges életfogytiglan? Nem olyan, hogy maximum 30 év múlva szabadulhat, hanem tényleges. Vagy akár halálbüntetés? Azt nekem ne mondja senki, hogy nem lenne visszatartó ereje. Csak azért kérdezem, mert én személy szerint már esélyt sem látok arra, hogy bármi más visszatartó erő legyen bizonyos elkövetőkkel szemben, pl. az olyanokkal, mint ez a 11 éves takony, aki részt vett a 92 éves ózdi néni agyonverésében.
2010. febr. 17. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

Ja, mert iylenek a börtönök... miközben a hírek arról szólnak, hogy 150%-os kihasználtásg van a börtönökben.

Ezt most komnolyan gondolod? Szerinted a bezártságon olyan sokat segít, hogy milyen lehetőségek adottak? Legyél egyszer csak pár hónapra bezárva bármilyen börtönbe. Szerintem Te ezt még csak elképzelni sem tudod.

2010. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
majd meg tudnátok hogy milyen a böri.algyönagyfa meg az ilyenek tele csotányokkal meg minden...áááá hadjuk
2010. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Miért, te tudod? :-)))

Amúgy igen, ez az úgy szombathelyi. De a lényeg akkor sem ez. Rád költ az állam havi szinten 200 ezer forintot?

De ők megérdemlik, mert ők Sztojákék, meg hasonlók. Tudod mit? Ilyen körülmények között szegényeknek hagy legyen már legalább annyi büntijük, hogy sokan vannak bent, azt' kicsinyt kényelmetlen.

2010. febr. 17. 20:01
 14/21 anonim ***** válasza:
szobathely meg kecskemét az olyan embereknek van akik fizetnek,politikusok,ügyvédek stb...
2010. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

persze hogy tudom!!!hannn jol tették sztojkáék!!!azér mert ök sportolok oszt keménykedtek...ezeknél nincs szábály csak annyi hogy "ittvan tedd csak el"

am én tudom hogy sztojka volt...

2010. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2010. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kösz a linket, de ne offolgassunk ilyen sokat. A kérdésem legelső mondatára még nem igazán válaszolt senki, azaz, hogy miért nem lépik meg ezeket?
2010. febr. 17. 20:15
 18/21 anonim ***** válasza:

te joo isten!!!ez tényleg szép.

csak az a baj hogy a többi börtönt még nem látátok!!!

2010. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem érdekük meglépni, nincs belőle profit, attól nem tudnak több lét zsebre tenni, ha több cigány kerül brötönbe, sőt!
2010. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem gondoljátok,hogy mi kint lévők vagyunk halálra ítélve?
2010. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!