Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják az emberek...

Miért gondolják az emberek azt, hogy ha a jobbik kerül hatalomra, akkor ők nem fognak lopni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 08:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy a Fidesszel sem az a legnagyobb baj, hogy lopnak, hanem az, hogy beleokoskodnak, beleavatkoznak olyan piacgazdasági folyamatokba, amiről fogalmuk sincs egyébként. A Jobbik ennél is durvább beavatkozásokat ígér. Nem értem azokat az embereket, akik látva, hogy nem működik ez az irány, még durvábban akarják ugyanezt.
2015. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

11-es-


""Fideszes barom.""



A jobbikos barom!


Ki állította, hogy fideszes vagyok?????????????

2015. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A jobbik annyiban különbözik a fidesztől, hogy ők sokkal drasztikusabb módszerekkel hajtanák végre azokat az elképzeléseket mint ahogy a fidesz teszi.



A programjuk is sok mindenben hasonló.

Ezért is mondják a jobbik vezetői sokszor, hogy a fidesz "lemásolja" a jobbik programját.

2015. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

11-esnek üzenem.

Azt írtad,hogy a PRIMITÍVEKNEK bejön.

Én Jobbikos vagyok,de bármiben fogadnék veled,hogy tanultabb vagyok mint te.De komolyan,akármiben.

Ismerek egy családot,jól élnek de csak szakmunkásuk van,ők fideszesek,de annyira,hogy bár mit mondhat az ember nekik akkor is azok maradnak.

Csak azt szajkózzák amit a tv-ből látnak,a múltkor a földtörvényről beszélgettem velük,és úgy vitatkoztak velem,hogy el sem olvasták, csak azt nyomták amit a kormánypropaganda tv-ből látnak.

Szóval én így,látom a helyzetet.

2015. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Aki abban akar fogadni, hogy ki a tanultabb az már önmagában primitív ember. Ja és a "bár mit" az egyben írandó így: bármit.
2015. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen országban tök mindegy, hogy ki van hatalmon (csak meg kell nézni a két szavazótábort). A lényeg az, hogy amire ők jönnek (vagy előzőék maradnak), már csak egy kizsigerelt adósságkupac marad a jelenlegi narancsosék után. Azzal meg senki sem tud kezdeni semmit... max. Merlin, vagy Hókuszpók :).
2015. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Onnan hogy a Jobbik programjába benne van egy olyan témakör is ami pont ezt akadályozza meg, vagy ezt lehetetleníti el.


Másrést meg megkellene hagyni hogy az emberek döntsék el hogy Vona Gábort látják megbízhatónak vagy Gyur (hazudtunk reggel délben este)ányt.

2015. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hallottál már a megvezethetőségről és hülyeségről?

Na, pont ezért.

2015. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Nem neveztem senkit sem primitívnek, lehet, hogy egy kimoderált komment volt eredetileg a 11-es?
2015. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

,,Az a baj, hogy a Fidesszel sem az a legnagyobb baj, hogy lopnak''


A lopás nem is okozna hatalmas károkat, de az hogy a döntéseket nem úgy hozzák hogy azt nézzék mi lenne a legjobb az országnak, hanem úgy hogy minél nagyobb hatalmuk és több pénzük legyen, és egy egy ilyen döntésből az ország amit bukik annak csak töredék részét profitálják a politikusok. Szóval ez olyan hogy van 10 pénz, abból 2ért egy olyan döntést hoznak hogy a maradék 8 is elveszik.


És pl. az ilyen hogy a Jobbik gyengítése érdekében az Mszp és a Dk olyan szavakat ad a nyugati sajtó szájába ami által Magyarországot valami zsidó koncentrációs táborként írják le erre szó sincsen. A mocsokság legteteje hogy az országot tönkreteszik a hatalomért. De hát mit várjuk tőlük.

2015. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!