Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy az MSZP-DK...

Van rá esély, hogy az MSZP-DK jelöltje nyer Tapolcán?

Figyelt kérdés

Én igazából LMP-s vagyok, de tudom, hogy itt semmi esélye sincs a pártnak, pedig szimpatikus a jelöltjük.

Szeretném már, hogy bomoljon a Fidesz-Jobbik rendszere, egyiket sem akarom, hogy nyerjen. Különösen a Jobbik nem.

Sajnos a közvéleménykutatások ennek a két pártnak kedveznek. :(


2015. márc. 24. 16:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az LMP számomra még egy becsületes párt, de az Mszp és a Dk a politika legalja, a fajgyűlölő, magyar gyűlölő Mszp, aki szétlopta az országot, aki hazudott reggel délben és este, aki nem tett semmit, arra én nem szavazok. A Jobbikos polgármesterek általában egyenesek és értenek a vidékiek nyelvén, és a pártnak van egy vidéki programja is ami eddig bevált, ahol Jobbikos polgármester volt ott többnyire visszaszavazták, 1-2 kivétellel, ahol nem is szavazták vissza, csupán pár százalékot esett a támogatottságuk, ami azt jelenti hogy a nép is elégedett volt velük.



Az Mszp-Dk nak abszolút semmi esélye, közvélemény kutatásokon is eltörpül a szavazó bázisuk a másik kettőé mellett. Az embereknek nem kell se Dk se MSZP, és ez egyre inkább abban is látszik, hogy egyre csak csökken a támogatottságuk, ilyen ütemben ez a két párt be se kerül a parlamentbe. Remélem az LMP veszi át a helyüket, igaz hogy jobboldali vagyok, de tudom hogy a baloldaliak egy része semmi kép nem támogatna mást, és szerintem az LMP nek helye lehetne a parlamentben is, egy nagyobb LMP nek, mert nekik nem az ország pusztítás a céljuk mint a másik kettőnek.

2015. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a még több kelet, még kevesebb nyugat nem igaz, a Jobbik mind a két tájjal jóba akar lenni. Miért a francért kell az Oroszokkal hadakozni? 5 perc lenne nekik az országot elfoglalni, mi a garancia arra hogy a Nató megvéd? Vagy hogy bárki is segít? Kicsi ország vagyunk, ráadás a Nyugat számára jelenleg csak olcsó munkaerő, szerinted miért lennénk többek? Hozzák ide a gyáraikat, és minimálbéren dolgoztatják az embereket. Nem hiszem hogy az olcsó munkaerőbe beleőlnének 3x annyi katonát mint amennyi hasznuk van belőle.. Szerintem ne tekintsd úgy az Uniót mint egy nagy országot ahova befogadtak, egy nagy országban már rég kiegyenlítődtek volna a gazdasági helyzetek, és ha azt mondod hogy Orbán hibája, gyakorlatilag az Mszp végig azt tette amit a nyugat diktált, megspékelve lopással csalással, de ebből csak az lett hogy nagyobb ütemben szegényedtünk mint valaha. Ha Oroszország megtámadna, a mi kis hazánk megvédése több pénzbe kerülne mint a gazdaságának a fellendítése egy Finn szintre, szerinted bárki is védene? Vagy inkább a katonákat otthon tartaná, vészhelyzetre?


Nincs más lehetőségünk, nyugattal is jóba kell lenni, kelettel is. De gazdaságilag is így járnánk a legjobban, mit érünk az Mszp és a Dk esztelen külpolitikájával? Oroszország nem ellenség, csak Amerika akarja annak beadni, a cél nem a világbéke kellene legyen? Miért baj a keletre hajlás?


És az Mszp-Dk alatt az országba mi jó történt? Csökkent a gdp, növekedett a munkanélküliség, csökkentek a nyugdíjak, csökkent az átlagbér, nőtt az állam adó. Mond meg mi hiányzik belőlük? Vagy mi volt az amit annyira jól tettek? Gyakorlatilag minden romlott. És erre nem az a válasz hogy HÁ de a Fidesz is vagy Há de a Jobbik is, a Jobbik még nem volt kormányon, és nem azt kell nézni hogy a másik milyen, nekünk egy jó kormány kell, és nem egy olyan ami kevésbé szar a többinél.

2015. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"Csökkent a GDP". Egyedül 2009-ben csökkent a GDP akkor is a világgazdasági válság miatt, Bajnainak köszönhető, hogy csak annyival. Tipikus jobboldali propaganda.
2015. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
7. onnan tudja, hogy a fidesz a jobbik f s programját csinálja...ezt maga vona mondta.... láthatod a remek jobbikos programot...értelmes ember nem kér a fidesz 2.0-ból nagyobban.....komolyan, ha ezután valaki még a jobbikban látja a megoldást,,,,az ki tt sötét.
2015. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!