Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy az MSZP-DK...

Van rá esély, hogy az MSZP-DK jelöltje nyer Tapolcán?

Figyelt kérdés

Én igazából LMP-s vagyok, de tudom, hogy itt semmi esélye sincs a pártnak, pedig szimpatikus a jelöltjük.

Szeretném már, hogy bomoljon a Fidesz-Jobbik rendszere, egyiket sem akarom, hogy nyerjen. Különösen a Jobbik nem.

Sajnos a közvéleménykutatások ennek a két pártnak kedveznek. :(


2015. márc. 24. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem valószínű.


Tapolcán a jelenlegi polgármester is Jobbikos.

2015. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ajkán viszont MSZP-s, az pedig 2x akkora, mint Tapolca
2015. márc. 24. 16:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha még sok ilyen titkos neonáci email kerül nyilvánosságra, akkor esélyes.
2015. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen.
2015. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Fidesz és a Jobbik esélyes (persze ki tudja hogy mi lesz...). Nincs Fidesz-Jobbik rendszer, csak Fidesz -rendszer. Jobbik még a hatalom közelébe se volt...
2015. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyan az a kettő, csak a Jobbik még rosszabb :(
2015. márc. 24. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:
6: Honnan tudod? Még nem is voltak kormányon. :D
2015. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A helyi közvélemény-kutatások azt vetítik előre, hogy a Fidesz és a Jobbik között fog eldőlni a "meccs", márpedig a veszprémi választás eredményét is helyesen jósolták meg.
2015. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Van. Bukni fog a Jobbik. Ajkán lesz a legmagasabb a részvétel is a többség ott biztosan MSZP.
2015. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A jobbikosnak mondom, hogy onnan gondolom, hogy a Jobbik a Fideszhez hasonló kormányzást akar megvalósítani.

Nem voltak még kormányon, de a Jobbiknak jelen van a közéletben, bent vannak a parlamentben, képviselői nyilatkoznak, ebből jól le tudja szűrni az ember, milyen a gondolkodásuk. Még több kelet, még kevesebb nyugat, még több szabadságharc, még nagyobb populizmus, indulatok keltése, még több felesleges szabályozás, kétszínűség, stb.

Szerintem ezeket a folyamatokat a visszájára kell fordítani, nem pedig megszavazni még egy hasonló szemléletű pártot.

Annyiban igazad van, hogy azt például nem láthatjuk előre, hogy milyen korruptak.

2015. márc. 25. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!