Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párttal szimpatizálsz...

Melyik párttal szimpatizálsz most? Kire tennéd a voksod ha választás lenne holnap?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értek egyet pl. dk-s barátommal, de aki a kérdésre ad választ, azt miért kell lepontozni?


Mondom ezt úgy hogy én a Jobbikra szavaznék.

2015. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagyok Dk-s, csak szimplán rá szavaznék, ha muszáj lenne választani.
2015. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem kérdés, hogy a Demokratikus Koalícióra. Gyurcsány Ferenc a magyar baloldal egyik legjelentősebb arca, aki nélkül nem mehet végbe kormányváltás Magyarországon.
2015. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ennél van rosszabb?"


Van.

2015. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek, ennél lehetne még sokkal rosszabb. Például, ha a balliberális romhalmaz valahogy hatalomra kerülne.
2015. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10%
DK-ra szavaznék, de sajnos nem nyernének.
2015. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 EagleHUN ***** válasza:
Én a Jobbikra szavaznék.
2015. márc. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 EagleHUN ***** válasza:

Azoknak akik el sem mennének (ez hülyeség), vagy a Fidesz előtti még nagyobb fosztogatókat hoznák vissza mint pl MSZP (idiótizmus, feledékenység, vakság), esetleg az ámokfutó Gyurcsány pártját (őrültség), viszont a Jobbik nem szimpatikus nekik (De miért is?).

Akkor is menjenek el, és szavazzanak mondjuk Seres Máriára jó programjuk van nekik is!


Ja valaki írta hogy már a kétharmad megdöntése miatt is el kell menni szavazni! Ez így van! De szerencsére már most az időközi választásokkal megdőlt! XD

Reméljük ettől visszafogják egy kicsit az ámokfutásukat.

2015. márc. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Összetépném a papírt. Legutóbb még leszavaztam az összefosás nevű hülyéskedésre, meg nekem akkor még a DK tetszett. EP parlamentin is a DK-ra kereszteltem volna, de végül nem tudtam elmenni. Akkor még azt hittem, hogy meg tudnak erősödni, láttam bennük potenciált. De mostmár... Kábé szánalmasabbak mint az LMP.
2015. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jobbik.


Az MSZP jó volt? Nem. A Fidesz? Az se. Miért ne adjunk esélyt egy olyan pártnak ami még nem volt kormányon? Az LMP vicc, úgyhogy a Jobbiknak kéne adni egy esélyt. Pontozz le ha egyetértesz :)))

2015. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!