Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párttal szimpatizálsz...

Melyik párttal szimpatizálsz most? Kire tennéd a voksod ha választás lenne holnap?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
egy osztrák pártra
2015. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Rajzolnék egy nagy fütyit a szavazólapra.
2015. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

Fideszre szavaztam 2010 óta, de a tavaly ősz óta tartó ámokfutásuk teljesen kiverte nálam a biztosítékot. Az MSZP-re és a balliberális törpepártokra soha nem szavaznék, Jobbik tele van furcsa figurákkal és nem kormányképesek.


Szóval, ha most lennének a választások, én otthon maadnék.

2015. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
:-) Most itt mindenkivel egyetértek. És tényleg, mi lenne ha mind, az összes szavazó csak egy fütyit rajzolna a szavazólapra? Akkor vajon melyik f @ c kerülne hatalomra?
2015. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

Én is osztrák pártra, ott érdekes módon nem a nép kisemmizése folyik.

Magyarból, ha muszáj lenne választani, akkor bajban lennék. Mivel több ok miatt is gyűlölöm orsósékat, ezért arra szavaznék, akit ők gyűlölnek a legjobban: DK. Jobbikra nem lenne értelme, mert a figyisz csatlósa.

2015. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3: "Fideszre szavaztam 2010 óta, de a tavaly ősz óta tartó ámokfutásuk teljesen kiverte nálam a biztosítékot."..."Szóval, ha most lennének a választások, én otthon maadnék."

Ha nem tetszik akkor nem otthon kell maradni hanem élni a demokratikus jogoddal és elmenni szavazni. Csak így válthatók le.

2015. márc. 22. 21:57
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Mire válthatók le?
2015. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
Na ja. Választhatunk még rosszabbat is végülis.
2015. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Én a MOMA-ra, bár nem nagyon látok esélyt se rá, hogy bejutnak. Persze nem rajtam fog múlni.
2015. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek ennél van rosszabb? De gyereke kicsit használjátok már az eszeteket, ha legalább a 2/3-ot biztosan le tudná dönteni egy választás. És minden pártnak lenne nagyobb része a parlamentben. Akkor nem tartanánk itt. Nem tudná a fidesz minden bizottságban már az asztalról lesöpörni a többségükkel a törvényjavaslatokat!
2015. márc. 22. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!