Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP amit most ígér miért...

Az MSZP amit most ígér miért nem tette meg eddig?

Figyelt kérdés

Vagy miért nem teszi meg most?

Elvégre volt rá 8 évük. Esetleg rosszul gondolom?

[link]


2010. febr. 16. 22:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én is ezt kérdeztem korábban, mármint hogy tényeket is tudnak-e..tele vannak feltevésekkel. Azért nem tudnak teljesíteni, egy ország gazdasági helyzete jobban függ az állampolgároktól, mint a kormánytól.

Tehát a ki kúrta el kérdésre nem egy márt, hanem a sok kretén állampolgár a válasz!!

Ezt nem fogják fel a pont agyukkal. Fogalmuk sincs a rendszer működéséről, akkor meg ne csodálkozz, ha majom módjára viselkednek!

2010. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Orbán is hazudott...nah, patthelyzetben mi a teendő? Csak ő még be sem vallotta :)
2010. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

Azrét nem tudtak sokmindent megtenni az elmúlt 8 év alatt, mert csak sima többségük volt, és azokhoz a törvény és alkotmánymódosításokhoz, amik a leggyökeresebb reformokat hozták volna, ahhoz a fidesz szavazata is kellett volna.

De "természtetesen" a fidesz ott tett keresztbe a kormánynak, ahol tudott. Amikor mégis sikerült valami reformot megszavazni, akkor a fidesz rögtön aláírásgyűjtésbe kezdett, népszavazást akart, sztrájkokat gerjesztett.Ők nem Magyarosrszág érdekeit nézik, nekik az a jó, ha az embereknek minnél rosszabb, mert akkor végre őket választják.

2010. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%
A kormány megtartja amit igér.Ha pénzt igér azt is megtartja. :)
2010. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a legnagyobbat azon röhögtem, hogy az mszp népszerűsége az alacsonyan iskolázottak és a nyugdíjasok körében nő ismét.


De az a baj, hogy ezeket a rétegeket át lehet vágni azzal, ha azt mondják neki, hogy hékás, hát neked jobb mint volt, meg mi megtettük. És mindent szépen kifényeznek.


Így lett a kiszivárgott "hazudtunk reggel éjjel meg este" beszédből, a nagy nemes bevallás. ja bevallotta a népnek. Kiderült! Nem magától bevallotta. Csak egy pár nap gondolkodás után ez kipattant a fejükből beadták a népnek, hogy mekkora hős és minden milyen szép és jó.


Így kerülünk át a szép új adókulcsba, ami milyen jó, mert akkor több fizetést kapunk. Ja persze, csak a szuperbruttósítás miatt egy tízezressel kevesebbet hozok haza.


Még azt is kiabálják majd, hogy 2 x 49ezret kapnak a közalkalmazottak is, ami megint csak nagyon jól hangzik, egy baj vele, hogy a két részlet összesen nem lesz 49ezer a levonások után.


És így tovább a többi kikozmetikázott kamu, az emberek meg majd csillogó szemmel mennek szavazni, mert az mszp mekkora jó már nekünk.


A múltkor egy nyugdíjas szidta a zorbánt, hogy neki milyen szar most az élete, én meg megjegyeztem neki, hogy néni, már nyolc éve nem a fidesz van. És ez megy majd szavazni. De jó.

2010. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Mert nem is akarja meglépni csak kampány
2010. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Miért, OV meg király mivel nem vallotta be? VAgyis nem került ki hangfelvétel?? :D


Tudatlan ledek, törölnek még belőletek a rendszerből máskor is :)

2010. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
ja, miért ilyenkor jut pont eszükbe, hogy a nyugdíjasok 50% kedvezménnyel utazzanak a bkv-n? máskor is be lehetett volna ezek szerint vezetni, de akkor úgy látszik le se szarták, csak ilyenkor választáskor, 4 évente azért eszükbe jut, hogy azért kéne tenni vmi hasznosat értük is!?
2010. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Mert máskülönben a pontagyú barmok a másikra szavaznának...mert olyan primitívek, hogy csak így lehet őket megnyerni...és csodálkozol, hogy pénz- és munkanélüliséggel szo.atja a Világ őket? Az élet így szelektálja ki a társadalmat, ha hülyékből áll. Mindenki megkapja a megérdemelt jutalmát!
2010. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Gyökér mszp szerelmesek!A görbeorrú táncoslábú szemüveges pojáca vezéretek azt mondta "akinek nem tetszik,el lehet menni"!Hát én itt éltem,itt dolgoztam és egy senki miatt nem adom fel a mindennapjaimat!

Ez normális?Veletek( akik rászavaztatok),együtt?

Mert nem tett semmit és nem is fog!De ahhoz hogy az ősatomot lelkesítse ígérni azt tudni kell!

Kérdező!Majd írják ám neked is hogy provokatív kérdéseket teszel fel.Ne törődj ám az ilyen írássokkal!

2010. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!