Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbiknak van fajelmélete?

A jobbiknak van fajelmélete?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 19:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Nincs, még.

Majd lesz.

2015. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Inkább a balosoknak és a liberálisoknak van fajelméletük. Erre ékes példa, amikor mondjuk Orbánt cigányozzák, vagy Vonát a neve miatt cseszegetik (alaptalanul). Mi ez ha nem egy elköteleződés a fajelmélet felé? Ráadásnak szerintük csak az a magyar, akinek fekete a színe, és lehúzott vagy 10 évet öregezésért. Fajelmélet van, csak nem jobbról jön.
2015. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy Orbán vagy Vona kitesz egy fajt, ha már szerinted, aki cseszteti őket azok fajelmélet alapján teszik :P
2015. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gyenge hozzászólás kedves utolsó.
2015. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

# 14

Te nagyon sötét vagy :D

Szerintem nézz utána mit jelent a fajelmélet.

2015. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-ös jól mondja :)
2015. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor zárjuk is le (hová tünt a szép Haydn zene?)

tehát: a Jobbiknak nincs fajelmélete, nem fasiszta, magyarok nem fasiszták.

Nagy lehúzó erő van ebben,ha valaki(k)re rágalmazva ráfogják: fajelmélete van, fasiszta, antiszemita. Áshatja is el magát.

Ez pontosan tudják az ellenfelek, a Jobbik ellenfele, a magyarok ellenfelei, és általában az emberek ellenségei.

Ezért gyakran és arcátlanul alkalmazzák.

De kezd elég lenni ebből. Fontos, hogy átlássunk ezen.

2015. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 17

Nem fasiszta, csak rasszista. Az antiszemita is stimmel.

De ez mind random-szerű a Jobbiknál, nincs ideológiává kidolgozva.

Az pedig, h "a Jobbik ellenfele, a magyarok ellenfelei" kicsit egyszerű világlátásra utal. Szerintem épp a Jobbik a magyarok legnagyobb ellenfele.

2015. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-es, Haydn-t, a hisztirohamos kérdező törölte, biztos meghallgatta és még nagyobb hisztirohamot kapott.
2015. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen sötét vagyok, akkor linkelnétek nekem valami hivatalosat a Jobbik fajelméletéről? Csak szeretném elolvasni. Ha nem megy, akkor rá sem nézek erre a kérdésre, mert tök égő olvasgatni a szánalmas vergődéseteket, amit alá sem tudtok támasztani :D
2015. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!