Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hibás Gyurcsány?

Miért hibás Gyurcsány?

Figyelt kérdés
Nyaraltam, amikor kikerültek a plakátok. Röviden elmondaná valaki, mi az az "ügy" amiben hibás?
2008. aug. 26. 08:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Kedves baloldali válaszoló! Jó lenne, ha kinyitnád a szemedet, és körülnéznél, hogy mi megy ebben az országban évek óta! Orbán Viktorra már elég nehéz lenne ráfogni mindezt, ui. 6 éve nincs hatalmon. 6 éve Gy. F. és bandája teszik tönkre szándékosan az országot.
2008. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
64%
Én is láttam, olyan plakátot, amire ki volt írva, hogy Gyurcsány a hibás. Ezek azért készültek, mert a magyar Olimpikonoknak nem adott elég támogatást, csak a 4. évben, és akik ezt a plakátot gyártották, úgy vélik, hogy Gyurcsány a hibás, amiért kevesebb éremmel jöttek haza a versenyzőink. Biztos forrásból tudom, szóval így pontozzatok le.
2008. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Ez már az olimpia vége, sőt még előtte is volt, ugyhogy ezt nem hiszm hogy jol tudod.
2008. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerüen azért mert nemzetellenes politikát folytat...Nagyon kell valakinek a Magyar Föld...
2008. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%

"Figyelj, ez nagyon egyszerű. Van egy Orbán Vektor nevezetű felcsúti romagyerek, akinek nagyon tetszett, hogy 4 évig próbálgathatta a koronát a parlamentben. Most, hogy már nem próbálgathatja bármikor, megsértődött, és igyekszik elérni, hogy ismét rohangálhasson a parlamentben a koronával a fején, a jogarral hadonászva. Csak az még nem tűnt fel neki, hogy az állandő gyűlölködés miatt fog elbukni"



Egyetértek :S

2008. szept. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
44%
Szerintem nem mindenért ő a hibás, bár belátom a legtöbbet az ő kormánya ártott a hazának. De ha kinyitjuk a szemünket észrevesszük, hogy egyik párt sem különb a másiknál. Nem csinálnak mást, minthogy egymás ellen acsarkodnak. Senki nem vállalja tetteiért a következményt. Részemről egyik sem különb a másiknál.Lehet őt hibáztatni, de nem biztos, hogy csak ő a bűnös.
2008. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
miért lenne hibás Gyurcsány?Ő mindent jól csinált.Legalábbis a saját szempontjából.Még jobban megszedte magát.Hogy a néppel mi van?Az nem érdekli.
2009. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gyurcsny sajat bevallasa szerint is egyfojtaban hazudott az embereknek de csk egy dologban volt igaza hogy ELKURTA nem kicsit hanemnagyon.Es remelem mostmar orokre eltunt a politikabol a hazug partjaval egyutt.
2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elhittétek a fidess rémuralmista terror rezsim propagandáját. Gyurcsány Ferenc ELNÖK ÚR csak jót akart
2023. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!