Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell nekünk fellépni az...

Olasz Rizling kérdése:

Miért kell nekünk fellépni az Iszlám Állammal szemben?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 19:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
mert reszei vagyunk egy katonai es politikai szovetsegnek.
2015. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
Önvédelemből, mi másért?
2015. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%

Az amerikaiaknak kell, hogy ne legyenek egyedül, gyűjtik a harcostársakat. Nekem valaki azt mondta, szerinte ez a kompromisszum: Ti eljöttök velünk harcolni, mi meg nem piszkáljuk többet az adóbotrányotokat, nem vizsgálgatjuk többet a "demokratikusságotokat", hagyjuk, nehogy még a végén bukjatok. Jó ez így? Jó.


Ha az amerikaiak egyéb érdeke úgy kívánta, mindig is kiválóan megfértek a dél-amerikai félfasiszta banánköztársaságok szomszédságában.

2015. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%
Azért,hogy bennünket is belerángassanak ebbe a szarságba.
2015. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy nekünk? Te is mész, téged is kirendeltek? Mindig is gyűlöltem és most is utálom, amikor úgy adják ezeket elő, mintha mindenkinek kötelező lenne kimenni a vágóhídra. Ez nem a Don kanyar és nem is Vietnam.

Alig 100 magyar fog kimenni, de őket se pórázon fogják kihúzni, hanem a honvédségen belül kb. ezren megpályázták, hogy kimehessenek, szóval örülnek, ha benne lehetnek abban a százban, két és félszeres fizetésért szerintem sokaknak megéri. Akik meg kimennek azok nem fognak részt venni közvetlen harci konfliktusban, területvédelmi és logisztikai feladatokat fognak ellátni, szóval legfeljebb abba fognak belehalni, ha kankót kapnak egy arab luvnyától.

2015. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15-ös

Én diplomáciailag értettem. Nem csupán arra a száz katonára gondoltam, hanem arra hogy miért kell ilyeneket kinyilatkoztatni hogy "Magyarország fellép az Iszlám Állammal szemben". Mit ártottak ők nekünk?

2015. márc. 20. 20:22
 17/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem lenne szabad részt vennünk benne. Ehhez a konfliktushoz Magyarországnak semmi köze. Oldja meg az USA, ők csinálták ezt a káoszt, ennél még Szaddam alatt is jobb volt Irakban.


Persze lesznek jelentkezők, kalandért, pénzért, magyar fiatalok fogják az életüket kockáztatni, hogy annyit keressenek mint egy nyugati autószerelő - ha egyáltalán. Aztán majd sírhatnak az anyák mikor nejlonzsákban jönnek haza, meg narancssárga ruhában könyörögnek az életükért a videomegosztókon.


Nekünk ehhez az ég egyadta világon semmi közünk.

2015. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%
mert az iszlám állam fegyveres bandába verödött agyatlan bünözök gyülkekezete akiket ha nem állitanak le maholnap itt fognak téged lefejezni
2015. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom ha kést tartanak a torkodhoz, akkor inkább megvárod, míg elvágják, nem védekezel előtte.
2015. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Egy olyan szervezetről van szó, akik vallási elvakultságból embereket gyilkolnak le, a világ minden országából. Nincs olyan indok, ami miatt ne kellene fellépnünk, ez emberi kötelesség!
2015. márc. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!