Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » így is elhagynád az országot,...

így is elhagynád az országot, hogy tudod nincs rád szükség?

Figyelt kérdés

Magyarok Angliában: Gyakran érzem, hogy nincs szükség itt rám


Számít neked, hogyan néznek rád? Szükséges vagy-e valahova ? Mit gondolsz? [link]


2015. márc. 19. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
MO-on az adódra van szükség, vagy ha úgy fogalmazunk minél több abból a kevés pénzből ami megilletne, csak hogy népünk bölcs vezére élőben nézhesse a meccset a hátsó kertjéből.
2015. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak az elvakult hungaristák utálják az olyan országikat mint Nagy Britannia. Nyugaton a kormányok sokkal többet próbálnak tenni az emberek boldogságáért és a társadalom gördülékeny működéséért. Itt most nem csak a jobb fizetésekre gondolok. Voltam kint Londonban, éppen a Magyar valóság miatti alultáplált időszakomat követően amikor úgy néztem ki mint egy nyomi. Az Olimpián dolgoztam, a főnökeim elégségesnek ítélték az angoltudásom. Itthon volt olyan állás amit megpályáztam 130 nettóért, angolul kellett volna beszélnem telefonon, és a nő bemakogta a végén a telefonba hogy szerinte nem elégséges az angolom. Megjegyzem a kiejtése pocsék volt, az a tipikus magyar akcentus. Az én kiejtésemet, odakint mikor interjún voltam hogy elintézzem az NI számot megdícsérték. Odakint kapsz munkát ha szeretnél dolgozni. Itthon: elmész interjúra és vagy az a bajuk hogy túl keveset tudsz, vagy az hogy túl sokat. (Igazából szerintem pofára megy). Volt ahol megkaptam hogy minek dolgoznék ott, fiatal vagyok még előttem az élet, inkább tanuljak még valamit. Csak időközben elegem lett a tanulásból. Bocs a hosszú válaszért, de ezek a tapasztalataim. (30/ffi)
2017. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!