Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország fénysebességgel...

Magyarország fénysebességgel fasizálódik, állítja TGM. Más is így gondolja?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 19. 18:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Az még semmi hogy Hitler fasiszta volt, mert kivégzett 1.5-3 millió zsidót, de Magyarország, az ezen is túltett. Há basszus, mekkora fasizmus 10 antiszemita komment egy videón? Ezt az országot kikéne vágni az Unióból, fasiszta ország!!!


Ha valaki nem értené akkor ez irónia.

2015. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
40%
Ha rocksztár lennék, én se koncerteznék olyan országban, amelyiknek a hadserege etnikai alapon embereket mészárol le. Nemcsak Izraelben, de pl. Ukrajnában sem.
2015. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
TGM sohasem volt konnyu olvasmany, lathatoan most is beletort sok ember bicskaja az ertelmezesbe.
2015. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
14%

"Izrael ha kinyitod a szemed háborús bűnös ország, pont olyan mint amilyen a náci Németország volt, faji alapon palesztineket mészárolnak le, rengeteg ártatlan palesztin polgár lett ennek áldozata. "


Ennyire azert ne legyel veres szaju naci.

2015. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
Szóval azért mert elítélem azt hogy 400 ártatlan palesztin gyereket lemészároltak náci vagyok? Hát basszus, mindjárt a zsidók szó nélkül kivégezhetnek embereket 1000 ssével. Szerinted mi lenne ha Magyarországon végeztek volna ki 400 zsidó gyereket? Ja, a NÁCIZMUS alatt ezt tették. (nyilasok). Szóval ki is a náci?
2015. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ugyan azt teszik mint az Iszlám állam, én a különbséget kicsit sem látom, több mint 1000 re tehető ártatlan halálos esetet okoztak Izraelbe a palesztinoknak. Annyi különbséggel hogy Irakba a fúj fúj arabok tették akit utál Amerika, és Izraelbe meg a kicsi cuki imádott zsidók.
2015. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Izrael mindig felszólítja a civileket, hogy hagyják el bombázások idején a házakat, de addig nem lesz kiegyezés, míg a környező arab államok (bele értem ebbe a palesztínokat is) Izrael megszüntetésére törekednek.
2015. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%

"Izrael mindig felszólítja a civileket, hogy hagyják el bombázások idején a házakat"

Én máshogy hallottam: beterelik a civileket egy épületbe, amit aztán lebombáznak. Megtörtént eset.

2015. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
56%

,,Izrael mindig felszólítja a civileket, hogy hagyják el bombázások idején a házakat, de addig nem lesz kiegyezés, míg a környező arab államok (bele értem ebbe a palesztínokat is) Izrael megszüntetésére törekednek.''


Miről beszélsz te szerencsétlen? A Palesztion egy nyomorult autonómiát akarnak azért mert egy nagy térségben 99% ban palesztion élnek, ahhoz a földhöz mi a szar köze van a zsidóknak? Ott palesztinok laknak.


És felszólítják hogy hagyják el a területet? Mi a szar, jönne a zsidó bombázó Budapestre, felszólítaná hogy hagyják el az emberek a területet és szétbombázzák? Ez mi? Ekkora nyomorult hülyeséget én életembe nem olvastam, akár hogy elmondják az mi hogy szétbombázzák a palesztion otthonait? hülye érv egy hülyétől.

2015. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi agy mosott van, nem értem mi nem egyértelmű ebben, Izrael egy háborús övezet, és az ország háborús bűnös. Erre jön valami hülye hogy ők mindig bejelentik mielőtt szétrobbantják a városokat, mennyire meg nyuktató, egy épgondolkodású 5 évesnek tiszta lenne hogy amit a zsidók csinálnak az bűn. De a liberalizmus már annyira elfajult agy mosás hogy a sok hülye gondolkozását 5 éves szint alá csökkentette. Röhejes. Izraeli fegyverek által meghalt több ezer civil, de még az a náci aki az adatot, a hivatalos adatot kijelenti, és elmondja hogy bűnös Izrael. Konkrétan az fogalmazódik meg bennem ilyenkor, hogy az ilyen Gyurcsányista férgeknek már az nácizmus ha negatív dolgot mondanak Izrael politikájára? Nekünk nem Isteneink a zsidók hogy mindenben az ő oldalukon védenünk kellene őket. Ez már betegség, kezelni kellene. Egy ország faji szempontból 1000 ember halálát okozza, de ők nem bűnösöek, az a bűnös aki elítéli ez miatt. Emiatt utálom az egész baloldalt, ilyen agyhalált okozó logikával gondolkodnak, és nem tiszta szemmel. Izrael egy bűnös ország jelenleg. ezen nincs mit vitatni, a számok beszélnek. Akár melyik nemzet akár melyik másik nemzetet írtja az elítélendő, MÉG AKKOR IS HA A ZSIDÓKRÓL VAN SZÓ.
2015. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!