Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország fénysebességgel...

Magyarország fénysebességgel fasizálódik, állítja TGM. Más is így gondolja?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 19. 18:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%

[link]


Egyébként nem értem az ilyen TGM-féle hisztériákat amikor pl. ilyenek után könnyen "fasizálódhat" a nép.

2015. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
43%

"állam fontosságának messzemenő hangsúlyozása:

-Ne hagyd el az országot

-Állítsuk meg a népességfogyatkozást

-Államért dolgozol ahogy Lázár Mondja"


Melyik idióta kormányzat nem harcolna a népességfogyás és az országból kivándorlás ellen? Te szavaznál olyanra, aki azt mondaná, hogy nem baj hogy elmentek, menjetek csak, aki itthon marad az meg ne vállaljon gyereket, ne alapítson családot?


"erős vezető iránti rajongás:

-Orbán és Vona mind-mind erősnek próbálja magát beállítani, az egyik a békemenettel, a másik meg a magyar gárdával, betyár seregével, meg még hány ilyen szélsőséges félkatonai szervezetével."


Merkel is erősnek állítja be magát, Obama is, a harmadikos Pistike is. Ki a franc akar gyengének látszani? Semmiféle központi kultuszépítés nem folyik jelenleg.



"a nacionalizmus legszélsőségesebb formái

-Volt olyan ketrec harcos aki hitler képét tetováltatta magára Magyarországon, ez az azért elég szélsőséges"


:DDDD Szerintem nincs olyan ország a bolygón, ahol ne lenne legalább 1 ember, akinek nincs valami politikai szélsőségre utaló tetoválása. Akkor most minden ország fasiszta? (Amúgy a Hitler nem fasiszta volt, szóval nem is értem ezt.)


"-Vérvádban elméletében hinni: Megint csak szélsőséges nacionalizmusra utal, a zsidók nem áldoznak fel embereket."


A vérvád nem tudom mióta aktuálpolitikai téma, de én már másban sem hiszek. Például a magyar oktatásban. Ez a mondatod már a sokadik olyan ami szúrja a szemem. Vagy részeg vagy, vagy fogyatékos. Remélem előbbi.


"a saját etnikum felsőbbrendűségébe vetett hit

-Fidesz is hangoztatja: Minálunk voltak a legtöbb szentek, legkeresztényibb ország mi vagyunk"


Ez aztán felsőbbrendűség :D Ha én meg azt mondom, hogy a magyar lányok a legszebbek, az is faji felsőbbrendűség, mi? Amúgy ez a mondatod is valami egészen fenomenális.


"Jobbik és a népfőiskolái meg azt hangoztatják, hogy mi éltünk a leghamarabb itt Kárpát-medencében és mi voltunk a legelső nép akik eljöttünk Ataiszról és még sumérokkal is rokonságban állunk."


Ataisz az mi a rák? Mostanában nem hallottam erről sem, hogy bárki emlegette volna, hogy a sumérok rokonai vagyunk.


"a militarizmus: Jobbik gárdát épít, Orbán meg szájával háborút indit mindenki ellen."


Én meg a számmal megverlek mindjárt :D


"-Hm, talán ha visszakarjuk szerezni egykori területeinket, akkor ez annak számít, különösen ha Putyint kérjük meg erre, hogy szerezze vissza a Párizsi békeszerződés által elvett területeket."


Senki sem kérte erre Putyint. Egyéb hozzáfűznivaló?


Amúgy tudom, hogy ezt sokan terelésnek veszik, de... komolyan nem lehet helyesen írni? Egy ilyen vitában annyira szánalmasan együgyűnek fogsz tűnni ilyen hibákkal és fogalmazással.

2015. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%

Igaza van.

Hogy miben nyilvánul meg?

A sok gyűlöletben, amikor minden ember még azt is meg akarja mondani a másiknak, hogy hogyan vegyen levegőt, mert ő azt sokkal jobban tudja mindenki másnál.

Ha pedig nem teljesíted a parancsait, akkor megsértődik, hogy te mégis mit képzelsz magadról.

Vagy amikor nem tudnak egymáshoz emberi hangon szólni az emberek, mert akkor érzik jól magukat, ha ők lehetnek a kemények.

Ilyen is csak Mussolini Olaszországában és Hitler Németországában volt, amikor arra nevelték a gyerekeket, hogy tapossák el a másikat, mert az erősnek joga van ehhez.

2015. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
46%

"Melyik idióta kormányzat nem harcolna a népességfogyás és az országból kivándorlás ellen? Te szavaznál olyanra, aki azt mondaná, hogy nem baj hogy elmentek, menjetek csak, aki itthon marad az meg ne vállaljon gyereket, ne alapítson családot?"


Igen, a fasizmus éppen az, amikor nem olyan körülményeket teremtenek, hogy örömmel vállalsz családot és gyerekeket, hanem megparancsolják neked, hogy családot kell alapítanod és gyerekeket kell gyártanod az állam számára, mert neked ez kötelességed.

Persze egy fasisztának beszélhetek, hogy lehet akár kényszer nélkül is élni...

2015. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%

"Igen, a fasizmus éppen az, amikor nem olyan körülményeket teremtenek, hogy örömmel vállalsz családot és gyerekeket, hanem megparancsolják neked, hogy családot kell alapítanod és gyerekeket kell gyártanod az állam számára, mert neked ez kötelességed. "


És ki a jó édes lófütty parancsolt ilyet bárkinek is? Te jó ég, ti is Magyarországon éltek? Lehet, sőt biztos, hogy az gazdasági és társadalmi helyzet romlott az utóbbi 10-12 évben, de azért ez már vicc kategória, amit egyesek leművelnek. Szerintem ti Svájcban is kitalálnátok valamit azért, hogy nyávogjatok.

2015. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom hány éves vagy kérdező, de TGM és holdudvara lassan 25 éve hörög emiatt. Már 20 éve is annyira fasizálódott hazánk, hogy nagyon, majd ez felerősödött, majd újból erőre kapott, ma meg már fénysebességgel fasizálódik. Jó hír - ha az analógiánál maradunk - hogy nem gyorsulhat tovább, lévén, ma úgy tudni, a fénysebességnél gyorsabban haladni nem lehet.


Amúgy nem hallottam mostanában, hogy Mussolini elvei nagyon népszerűek lennének.

2015. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
56%

Persze, a Viktor meg az új Mussolini.

A TGM hülye, nem nagyon van itt min vitatkozni.

2015. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%

Fasizálódik? Igen szeretem a fasírtot. Amúgy meg se a Jobbik se a Fidesz nem fasiszta párt, mind a kettő elítéli a fasizmust, szóval nem tudom mi a szar bajod van, egyenlőre 100x annyi magyarnak van kára a cigányságtól mint fordítva, a kérdés provokatív. Először tisztába kellene lenni a fasiszta szó jelentésével, itt még senkit nem hurcoltak meg, és tervben sincs senki meghurcolása nemzetiség miatt, sok baloldali túllihegi az egészet, pár meggondolatlan kijelentésen kívül semmi nemzet ellenes dolog nem történt, azon kívül hogy ilyen spéci Mszps polgármesterek magyar állampolgárok millióinak kivégzéséről beszélnek (Jobbikosokat felakarta akasztani egy Mszp s polgármester, linket most nem keresek, de ha valaki igényli akkor teszek).


Baloldaliak ezzel próbálnak kampányolni, ennyi az egész. Szerinted mással mivel tudnának? Gazdaság fellendítése? NEM, azt már bebizonyították hogy azt csak tönkretenni tudják. Elszámoltatás? NEM, közöttük van a legtöbb politikus bűnöző, életszinvonal javítása, munkahelyteremtés? NEM, ezt is csak rontani tudták. Egyszerűen semmi nincs amivel kampányolni tudna a két szerencsétlen párt (MSZP,DK), ezért két lehetőségük van: Szart Fidesz, Szar Jobbik (És ezt hírdetik reggeltől estig, azzal a logikával hogy tudom hogy szarok vagyunk, de nézzetek ezekre), és a folyamatos rémhírkeltés, azt figyeltem meg hogy nyugati újságokban pont azokkal a mondatokkal, gondolatokkal kritizálják Magyarországot amit Gyurcsótány próbál megetetni a néppel, de Budapesten kívül szinte senkire nem hat, viszont külföldön elhiszik az emberek ezt. És az azért már durva hogy Magyarországra úgy tekintenek mint ahol zsidókat üldöznek, meg hasonló rémrek, és ami még durvább, ilyen álhíreket se a Jobbiknak, és szerintem még a Fidesz-KDNP nek se lett volna pofája terjeszteni, és nyugati lapoknak ihletforrásként ilyen dolgokat a szájukba rágni. Már nem a politikáról van szó, az egész országot álhírekkel gyalázzák, tökéletes példa erre az agy mosott kérdező is, mi a szar fasizmus abban ami Magyarországon van? Mi az amit egy Zsidó ember nem tehet meg? Max a város széli putrikban a barna bőrüek szintjén lévők kötnek beléjük, de hát azok belém is kötnek, a kérdezőbe is és mindenkibe, azok a szélsőséges emberek (és most nem a Jobbikra célzok), akik nyiltan vállalják hogy skinheadok, és zsidóznak jóízűen, azok részegen az utcán bárkibe ugyan úgy belekötnek, ugyan úgy megverik, egyszerűen nem tudják mibe kiélni magukat, ha a zsidókkal azt csinálnák mint Romániába a Magyarokkal, elvileg még akkor se lenne fasiszta ország Magyarország, mert a Románokra se mondják rá, (már ha ne add Isten a szent liberalista elvben a zsidó nem fentebb való). Ha valaki azt hiszi hogy itt van fasizmus, olvasson Erdely.ma vagy Szekelyhon.ro t, az ottani Magyarokkal amit tesznek Európa le se szarja, de az 100 szor nagyobb faji megkülönböztetés mint ami itt van. Annyi a különbség hogy Romániába az alja nép a Magyarokon éli ki magát (ami senkit nem érdekel), Magyarországon, meg tized akkora hanggal, ezred annyi ember a zsidókkal teszi ezt.


De ennyiért se Magyarország, se Románia nem fasiszta állam, az ilyen híreket én pénzbírsággal büntetném.. És miért? Nem igaz tényt terjesztenek. Szerintetek normális az hogy nyugaton Magyarországot sokan valami zsidó kivégző tábornak képzelik el (kicsit eltúlozva), mert az Mszp és a csótány párt ezt az ötletet adta nekik? Ezek az utolsó senkiháziak nem tudom mit keresnek a politikában!


A cikk nem más mint szenzáció hajhászság, valami Fidesz és Jobbik ellenes támadás valótlan tényekkel, Magyarország mocskolása, és a baloldal kétségbeesett kampánypróbálkozása, mert egyre inkább senkinek nem kellenek mert semmi jót nem tudnak, és tudtak tenni, ezért inkább a többieket szidják, és valótlan híreket terjesztenek.



Én ezt a fajta haza mocskolást nem tűrném meg, és az ép ésszel gondolkozó baloldalinak (már ha van ilyen) is látnia kellene hogy mennyire valótlanság ez. Tény, lenne mivel szidni a Fidesz is, a Jobbikot is, de a hatalom miatt már az ország hírnevét tönkretenni azért egy kicsit már sok!

2015. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%

,,Tankcsapda tegnap jelentette be, hogy Izraelben is koncerteznek, erre rögtön lehordták őket. Szerinted ez mi, ha nem fasizálódás?''


Lefordítom neked libberó nyelvre, te mit mondanál arra ha a kedvenc együttesed Irakba menne koncertet adni?


Izrael ha kinyitod a szemed háborús bűnös ország, pont olyan mint amilyen a náci Németország volt, faji alapon palesztineket mészárolnak le, rengeteg ártatlan palesztin polgár lett ennek áldozata. Ezt nyilván az emberek nagy része elítéli, idézek Boggie dalából, amit az Izraeli külügyminiszter beperelt antiszemitizmusért (erre linket is adok ha valaki igényli, konkrétan ebbe a mondatba kötöttek bele, ami a háttérbe megjelent):"Gáza – az áldozatok kétharmada civil, köztük több, mint 500 gyerek."

2015. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%

"Tankcsapda tegnap jelentette be, hogy Izraelben is koncerteznek, erre rögtön lehordták őket"


Fú apám, ezt aztán marha nagy fasizálódás:D

És hányan voltak?20-30?:D

2015. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!