Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP miért provokálja a...

Az MSZP miért provokálja a keresztény vallásúakat is?

Figyelt kérdés

A napokban az MSZP ifjúsági szervezete, politikusképzője, a Societas új borítóképet rakott fel, melyen egy lány "Az én templomom a pláza" feliratú táblával vigyorog. A borítóképük miatt kaptak sok megjegyzést, melyben elküldték őket melegebb éghajlatra. A hozzászólások hatására törölték az eredeti borítóképet és egy szelídebb, "Én szeretek vasárnap vásárolni" feliratos táblás változatát rakták fel ugyanannak a képnek.


Engemet, mit katolikus keresztényt meg szerintem sok más keresztény felekezethez tartozót is megsértett a kép. Nem mintha szoci szavazók lennénk, alapból nem szimpatizáltunk velünk, de ezzel a legutóbbi akciójukkal még jobban élezték az amúgy is feszült viszonyt a két tábor között.


[link]


2015. márc. 18. 17:59
1 2 3
 21/22 Societas válasza:

Kedves Georgios!


Először is köszönjük, hogy ezen fórumra is elhoztad a Societas kampányát. Azonban, nem szép dolog keresztény létedre hazudni és hazugságokat terjeszteni. Tisztelettel hadd hívjam fel a figyelmed a 10 parancsolat 8. parancsolatára: "Ne hazudj,mások becsületében kárt ne tégy!". Mindketten tudjuk, hogy a Societas- Baloldali Ifjúsági Mozgalom kampányában szereplő üzenet, nem az általad terjesztett mondat. Egy közönséges hazugság, amit terjesztesz. Ezt bárki könnyen ellenőrizheti, ha felmegy a societas facebook oldalára: www.facebook.com/societas vagy www.societas.hu. Kérlek,az embereket ne csapd be piti hazugságok terjesztésével és ismerd be a tévedésed!


Barátsággal:


Societas

2015. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az Mszp és a DK mindent gyűlöl ami magyar, két szarfoltja a magyar politikának.
2015. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!