Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek attól hogyha a...

Ti nem féltek attól hogyha a Jobbik hatalomra kerül akkor nem tartja be amit ígér?

Figyelt kérdés
Én igen.
2015. márc. 18. 16:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

Azt hittem, hogy az emberek számára már nyilvánvaló, hogy a sem Németországnak nem kellenek az ipari sem Franciaországnak a mezőgazdasági termékeink a nyugati piac telített ráadásul monopolisztikus.

2015. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20:

Az első részben nem értem mit próbálsz sugallni ezzel a Jupiteres dologgal. Talán szerinted az rendben van, hogy a primitív móc bocskoros kecskepásztorokból köpönyegforgató, gyáva románokká avanzsálódott valakik olyan jogfosztásokat követnek el a magyarok ellen alkotmányi szinten, mint amilyeneket elkövetnek? Ki itt a Jupiter? Netán románia? Ne viccelj már. Ennyire hungarofób vagy? Be kell fognunk a szánkat? Csinálják csak nyugodtan?

Ha vetted volna a fáradságot, hogy tájékozódj is a gazdasági programjuk felől, akkor te is pontosan tudhatnád, hogy senkitől nem szakadna el gazdaságilag, sőt, erősítené is az eddigieket, és még keletre bővítené is. Nem keletre húzna, hanem mindkét irányba. Ha erről tudnál, akkor nem mondtál volna megint ilyen légből kapott ostobaságot, amit ide hadováltál.

2015. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ha vetted volna a fáradságot, hogy tájékozódj is a gazdasági programjuk felől, akkor te is pontosan tudhatnád, hogy senkitől nem szakadna el gazdaságilag, sőt, erősítené is az eddigieket"


Jelenleg melyik (nyugati) ország vezetésével ápol többé-kevésbé jó, vagy egyáltalán kapcsolatot? Jelenleg a Jobbik űzné a multikat (adózással, kötelező "európai" bérekkel, nacionalista politikával). Szerinted a multik hány százaléka maradna itt?

Persze, hogy a Jobbik maga nem akar senkit elzavarni. Szóban. Csak néhány helyen odaszúrna (pl adók, kötelező bér, stb). Mennek azok majd maguktól. Aztán megint lehet egy jót "multizni".


"Az első részben nem értem mit próbálsz sugallni ezzel a Jupiteres dologgal."


Nem ismered az "Amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek" közmondást? Vagy ha ismered, akkor még nem tűnt fel?


"Talán szerinted az rendben van, hogy a primitív móc bocskoros kecskepásztorokból köpönyegforgató, gyáva románokká avanzsálódott valakik olyan jogfosztásokat követnek el a magyarok ellen alkotmányi szinten, mint amilyeneket elkövetnek? Ki itt a Jupiter? Netán románia? Ne viccelj már. Ennyire hungarofób vagy? Be kell fognunk a szánkat? Csinálják csak nyugodtan? "


Hol írtam, hogy rendben van?


"Azt hittem, hogy az emberek számára már nyilvánvaló, hogy a sem Németországnak nem kellenek az ipari sem Franciaországnak a mezőgazdasági termékeink a nyugati piac telített ráadásul monopolisztikus."


Még szerencse, hogy jelenleg egyik jelzett ország sincs az első 10-ben az exportunkat tekintve.


"Ennyire hungarofób vagy?"


Ennyire realista vagyok. Ha a kettő ugyanaz, akkor még ezt is bevállalom.

2015. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Az exportunk az, hogy a német gyár német tőkével és részben német munkaerővel a német anyavállalatlat profitja céljából Németországon keresztül exportálva gyárt.

2015. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!