Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem féltek attól hogyha a...

Ti nem féltek attól hogyha a Jobbik hatalomra kerül akkor nem tartja be amit ígér?

Figyelt kérdés
Én igen.
2015. márc. 18. 16:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10

Nem azt ígérték, erről még a Hard Talk-ban is volt interjú, hogy a nyugat ettől félt, de ez így nem szerepelt sehol.

2015. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Én inkább attól tartok, hogy betartja :) Nem biztos, hogy itt Európa közepén (bár egyre inkább a szélén) jó dolog közellenséggé válni. Márpedig a Jobbik az szeretne lenni. A többi népekhez való hozzáállásából legalábbis az következik. Vagy ha nem is akar szándékosan, akkor is azzá válnánk. Persze a törökökkel meg más vademberekkel jóban lennénk, innen 2-3-5000km-re, de azzal mire megyünk?
2015. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy betartanák-e, a többiekről viszont tudom, hogy nem szokták betartani.
2015. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem félek tőle, miért kéne félni?

Te sosem mész kia az utcára, mert félsz hogy elcsap egy autó?


Most ez a kérdés vicc, vagy komolyan gondoltad? Ez nagyon hülye észjárás. Nyilván nem komoly a kérdés. De akkor miért raktad ki? Kis provokáció? Figyelemre vágysz?


A Jobbik programja a kezdeke óta ugyanaz, ezen tartalmilag nem változtattak. Aki ilyen sokáig kitart a programja mellett, az gondolod, majd fordít rajta 2018-ban?

2015. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

11. Mar hogy a fenébe ne mondtak volna ilyent. A pénzügy miniszterük ráadásul. És ja ezert tartott ettől az EU.

Minden olyan ökörséget igértek, amit az elit és rendszerellenes, radikális pártok szoktak. Nem volt benne hiba. Azért adják elő sikerként a semmit most, nehogy leszedjék őket a választóik. Ez is a szokásos történet.

2015. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sziriza 2.0 lenne. Ellenzékből hőbörgés, mocskos eu, csúnya gonosz háttérhatalom stb. Majd mikor kormányra kerülnek rájönnek, hogy egy egészen másik világban éltek eddig...
2015. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

12:

Miről hablatyolsz te itt? Olybá tűnik, te nagyon el vagy tévedve, nem ebben a világban élsz. Egy kicsit gyere vissza, mert a végén még teljesen hülye leszel. A románok rasszista, kirekesztő alkotmánya nem gond? Ők alkotmányos szinten utálják a magyarokat. A szlovákok nyelvtörvénye nem gond? Meg a minden napos megaláztatás a primitív bocskorosok és a tótok részéről a magyarok felé, az sem gond? Csak kaz gond, ha valaki Magyarországon nem akarja őket a keblükre ölelni?


Nem értem, hogy te azért mondtál olyan butaságot, mint amit az előző kommentedben is, mert nem vagy kellőképp tájékozott ahhoz, hogy kompetens legyél a témában, vagy esetleg valami veleszületett probléma?

2015. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#15

A semmiért a németek kidobták volna őket az unióból és a befektetők is valószínűnek tartották a grexit-et.

2015. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

18:

Meglepődnél..... ;)

2015. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Csak kaz gond, ha valaki Magyarországon nem akarja őket a keblükre ölelni? "


Ha vennéd a fáradságot, esetleg letörölnéd a piros-fehér(-zöld) könnyeidet, akkor látnád, hogy igen, az EU-ban sajnos pontosan az történik, amit te leírsz. És mint mindig: amit szabad Jupiternek...

Mellesleg a Jobbikkal nem is a románok-szlovákok gyűlölete a gond. Gazdaságilag tenné tönkre az országot az, amit csinálnának. Érted, ők talán egyetlen (legalábbis erre verik), akinek van valami gazdasági programja. Mármint gazdasági elszigetelődési programja. A jelenlegi gazdasági partnerektől legalábbis. De az igen gazdag Kazahsztán, a vezető gazdasággal rendelkező Irán, vagy a stabil Törökország biztosan kiváló partnereink lennének (gyk: irónia!). Értem én, hogy öltöztessük pirosfehérzöldbe az országot, tapossunk el kéket-barnát, csak az, amit a legtöbben életnek neveznek, az ettől egy icipicikét több.

2015. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!