Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért hívja magát...

A Jobbik miért hívja magát konzervatívnak, amikor felforgató radikálisok?

Figyelt kérdés

Egy radikális sohasem konzervatív, hiszen a status quo megdöntését akarják elérni.

A konzervatív ember a status quo megtartását, lassú változásokat támogatja.

A radikális viszont azonnali, mély változásokat akar, vagyis, felforgatni mindent.


A Demokratikus Koalíciót is lehet radikálisnak nevezni, viszont ők a másik oldal.Radikális baloldali.



2015. márc. 18. 16:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de speciel az én jogaim így is sérülnek, ha a város bizonyos részeire beteszem a lábamat. Sérül például a személyi biztonsághoz való jogom, valamint a szabad mozgáshoz való jogom is. Amikor éjszaka részegen üvöltözik a "kiscsalád", akkor sérül a pihenéshez való jogom, mivel nekik gondolom nem kell hajnal 4.45-kor kelni, mert indul a taposómalom. Ha meg kiszólok, hogy maradjanak csendben, akkor azt inkább le sem írom, hogy milyen demokratikus válaszokat kapok. Igen, ha pl. nem fordulna elő ilyen többet, vagy oda mehetek biztonságban ahová akarok, az nekem csak rossz lenne. De linkelnél nekem bármit, ami az erőteljes fellépés következtében kimondottan hátrányos számomra?
2015. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Értem, a szép magyar embernek nincs félnivalója. Sose tántorgott haza részegen az utcán, sose pisálta le a bumeszglló falát.

szedjük már ráncba a cigókat, mert jóskapistának az a tapasztalata, hogy hagoskodnak, beszólnak, attrocitálnak.És nem tud aludni. Na ezért nem szabad SOHA kormányra kerülni a jobbiknak.

2015. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Már nem azért, de ha valaki részegen randalírozik az utcán azt is be kell vinni. Ha részegen vezet és megöl valakit, vagy hirtelen felindulásból leüt leszúr valakit esetleg kiugrik valami(vonat, busz autó..) elé akkor már korlátozta más szabadságát és ezt nem szabad engedni.

2015. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Értem, a szép magyar embernek nincs félnivalója. Sose tántorgott haza részegen az utcán, sose pisálta le a bumeszglló falát.

szedjük már ráncba a cigókat, mert jóskapistának az a tapasztalata, hogy hagoskodnak, beszólnak, attrocitálnak.És nem tud aludni. Na ezért nem szabad SOHA kormányra kerülni a jobbiknak.


Kit érdekel ha valaki részegen hazatántorog (legyen az magyar vagy cigány), ha nem köt belém, és nem fújja le az idős rokonomat? Gratulálok, neked az normális ha egy cigány nincs tekintettel senkire és semmire, nem ismer se istent, sem embert. Akkor leírnád szépen, hogy rájuk milyen szabályok vonatkoznak? Mellesleg ugyan úgy beszólok azoknak is akik nem cigányok, de arról meg én hol tehetek, hogy velük alig akad problémám? Ez is az én hibám, igaz? Szerintem neked a bűnözőkön kívül maga a normális magyar társadalom eleve egy ellenségkép.

2015. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert radikálisan akarnak 100 évvel ezelőtti, begyepesedett, konzervált állapotokat visszaállítani.
2015. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2015. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az erőszak erőszakot szül. Nem lenne jobb a közbiztonság, sőt...
2015. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!