Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért hívja magát...

A Jobbik miért hívja magát konzervatívnak, amikor felforgató radikálisok?

Figyelt kérdés

Egy radikális sohasem konzervatív, hiszen a status quo megdöntését akarják elérni.

A konzervatív ember a status quo megtartását, lassú változásokat támogatja.

A radikális viszont azonnali, mély változásokat akar, vagyis, felforgatni mindent.


A Demokratikus Koalíciót is lehet radikálisnak nevezni, viszont ők a másik oldal.Radikális baloldali.



2015. márc. 18. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert a jobbikosoknak bármit lehet mondani. Náluk keményebben agymosott fazonokat nagyítóval sem találsz. A keménymagjuk még a napi öltözködösben is villogtatja, hogy milyen pártra szavaz. Szerinted az ilyennek nem mindegy, mit hord össze a Jobbik? Felőle mondhatná, hogy a pomogácsizmus neofajtáját képviseli, ha lehet utálkozni, sorosozni, libsizni, "vérükben van"-ozni akkor tökmindegy, megy a szavazat.
2015. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én eddig mindenhol azt hallottam, hogy radikálisnak hívják magukat. Biztos ugyanarra a pártra gondolsz?
2015. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
A jelszavuk is az volt ha jól emlékszem, hogy 'radikális változást', szerintem ők ezt bevállalják.
2015. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha kicsit mélyrehatóbban foglalkoznál az ország problémáival, akkor rájönnél, hogy példának okáért a bűnözés visszaszorítása nem egy 10 éves programból kéne, hogy álljon. Számomra meglepő, hogy vannak olyanok az országban, akik szerint egy kis bűnözés belefér a normális hétköznapokba, és egy erélyesebb fellépés sérti a bűnözők jogait. Persze az ilyen derék emberek egy szót sem ejtenek sohasem az áldozatokról és azok hozzátartozóiról. Egy bűnöző tevékenysége a hétköznapokat és családok testi épségét forgatja fel. Kérdező, a kérdésed hibás és elfogult.
2015. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

A jobbiknak a változtatáshoz való hozzáállása radikális.

A társadalompolitika konzervatív.

A többkulcsos szja terv pedig még akár szociális is.

2015. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az erélyesebb fellépés nem a bűnözők jogait sérti, hanem az emberek jogait.Nincsen minden esetben egyértelműen elkövető. Tudod, a jogállam...

Minden ilyen radikális rendpárti előbb utóbb rájön, ha a bűnüldöző és rendvédelmi szervek radikálisan bánnak velük, akkor előbb utóbb ő is sorra kerül, ha rossz irányba sétál az utcán.

Addig fogsz így gondolkodni, amíg egy ilyen rendpárt be nem visz, és kifaggat, meg elver, mert véletlenül ara jártál.

2015. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
16:34: Kérdés, hogy majd ha a szüleidet, nagyszüleidet öregezik agyon, vagy a gyerekedet késelik halálra 500 forintért, akkor is így gondolod-e majd...
2015. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

A tiédet halálra késelték?

Egyébként meg, itt nem arról beszélünk, hogy a bizonyítottan gyilkos embereket ne büntessék, nem az ő jogairól beszélgetük. Az, hogy fenti fazon ugy állítja be, mintha a bünözök jogait védené az, aki azt állítja, bőven elég ez a rendpártiság, ami most van, az egész egyszerűen egy demagóg, manipulatív idióta.

A jobbik programjával nem a bűnözök jogai fognak csökkenni, hanem a tiéd, meg az enyém is. Az ártatlanság vélelméhez való jog. Ha a szomszédod bűnöző, ne gyanúsítsanak meg automatikusan azzal, hogy cinkos voltál. Ha cigány egyetemista hallgató vagy, szintén ne gyanusítsanak meg azonnal hogy tuti te loptad el a bringát az egyetem elől.

Érted? Nem annyira "bonyi..."

2015. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mert ha a Jobbikra lenne bízva a rendteremtés, akkor majd pont abból fog állni, hogy még azt is megszabják, hogy milyen irányba menj az utcán? EU-s tagok vagyunk a jó ég megáldjon ember, majd valszeg pont lehetséges ilyen fantazmagória mint ami te írtál le. Egy másik kérdésnél már leírtam, hogy közvetlen hozzátartozómat már érte atrocitás, neki miként magyaráznád el, hogy minden jó úgy ahogy van?

Megindokolnád, hogy az én jogaim miként csökkennek, ha a bűnözők végre megkapják ami nekik jár? Ne gyere nekem azzal, hogy majd bevisznek kivallatni, meg csendőrség, meg stb. Miért beszéled bele az emberekbe, hogy ezek mind az ÁRTATLAN emberek ellen jönnek létre? Eszednél vagy?

2015. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy ne jöjjek ezzel? Te b@ki nem tanultál történelmet? Azt gondolod, hogy ez a hozzáállás a te jogaid tiszteletben fogja tartani? Tudod, nem mindegy ám, hogy a rendőrség úgy tekint e az állampolgárra, mint potenciális bűnelkövető, vagy pedig úgy, mint joggal rendelkező ártatlan állampolgár.

Ha te nem érted ezt akkor nagyon kölyök lehetsz. Soha, semilyen körülmények között nem szabad hagyni, hogy egy állámi erőszakszervezet túl errős jogosítványokkal rendelkezzen. Jó lenne, ha fellapoznád a történelemkönyveket, bár tudom, nálad a huszadik század 20-as 30-as, 40 es évei kimaradtak. Meg az egész szocializmus is.

2015. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!