Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik ugye soha nem fog...

A Jobbik ugye soha nem fog kormányra kerülni?

Figyelt kérdés

30%-ot még valószínűnek tartok, mint várható legmagasabb eredményt, de azt, hogy kormányra kerüljenek, azt már nem.


Ha a közvéleménykutatók biztató eredményeket jósolnának neki, az összes média bekeményítene ellenük, az embereket megrémítenék, mindenki csak azért menne el szavazni, hogy nehogy ők győzzenek. Még az is elmenne, aki mindenkit utál, de azért behúzna egy x-et az LMP-re mondjuk.


Így lehetetlen lenne elérniük 50%-ot.


Ha mégis ők kapnák a legtöbb szavazatot, náciellenes nagykoalíció lenne, a Fidesz-MSZP-DK-EGYÜTT-PM-LMP-XY-XY-XY részvételével.


Ekkora túlerővel szemben már nem tudnának győzni.


2015. márc. 11. 18:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kérdés provokatív + hülyeség.
2015. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Mindegyik pártot képtelennek tartom arra, hogy színvonalasan és ésszel kormányozzák az országot. Egyik sem bírná rendesen a magyarokat szolgálni és az országért tenni, mert vagy ostobák vagy korruptak. MINDEGYIK
2015. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy nyugatbarát, az nem pozitívum. Neki a Magyar érdekek mellett kellene kiállnia. Az nem vígasztal, hogy nyugaton jól élnek, íg én itthon tengődök.
2015. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Valójában ezt nem lehet tudni sosem. Lehet már 2018-ban kormányon lesz. Szerintem mivel a magyar ember minden pártot kipróbáé, így 10 éven belül lesz Jobbik kormány
2015. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

"30%-ot még valószínűnek tartok, mint várható legmagasabb eredményt"


viccesek ezek a libsik, mindig egyre feljebb tolják a jobbik maximális eredményét: már 30-nál járunk :DD


anno 2010: A jobbik és jobbikosok mit fognak szólni, ha a választások után kiderül, hogy maximum 15%-ot érnek el?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__634..

2015. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Egy magyarellenes nagykoalíciót én is valószínűnek látok, mivel eddig is egyre ment FIDESZ-MSZP-DK-EGYÜTT-KÜLÖN-FODOR GABRIELLA NÉNI EGYSZEMÉLYES PÁRTJA.

Ezzel együtt remélem, hogy 2018-ban egy olyan párt fog nyerni, amelyik végleg lezárja a komcsi múltat és a gengszterváltást.

2015. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem lesz nagykoalíció. Elég csak az, hogy sunyin összeszavazzanak. Máris meg lesz lőve a Jobbik. 2/3-uk meg úgysem lesz. A legreálisabb szerintem egy olyan, hogy Jobbik:40-45%, Fidesz 35-40% és a maradékon a komcsi pártok osztoznának.


Egyébként kormányzásban nem tudom elhinni, hogy rosszabb lenne, mint a Fidesz most.

2015. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha háborút indítana a földjeinkért, az azért roszabb lenne mint most.
2015. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%

"ő legalább ért a gazdasághoz, nyugatbarát"


Hát az ilyet a magyar ember nem szívesen hagyja életben. Úgyhogy a parasztnak túl nagy jövője nincsen.

2015. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

"Egyébként kormányzásban nem tudom elhinni, hogy rosszabb lenne, mint a Fidesz most."


Elég érdekes lenne ha valaki még a fideszt is tudná űberelni szarságban.

2015. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!