Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miről akarják elterelni a...

Miről akarják elterelni a figyelmet a vasárnapi zárva tartással?

Figyelt kérdés
Szoktam figyelni a politikát, de ez annyira felhúzott, hogy azóta oda se dugtam az orrom, most kezd leülepedni. Szóval mi történt, amit fontosnak ítélték? (putyinon kívül)
2015. márc. 11. 13:03
1 2
 1/11 schocko ***** válasza:
42%
A gyíkemberek inváziójáról...
2015. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

a fidesz először kiröhögte semjént, aztán rájött, hogy bizony a lakossági nem élelmiszer fogyasztás jelentős része is vasárnap keletkezik ... ha azt feltételezzük, hogy ennek a fogyasztásnak 30-40 százaléka nem előre tervezett, hanem "hirtelen felindulásból elkövetett" - tehát "ha már a boltban vagyok kenyérért, akkor megveszem ezt a borotvát is", vagy egy vasárnapi otthoni unalom juttatja az ember eszébe, hogy na most elmegyek és végre lecserélem a még működő örökmozgómat egy újabbra, akkor már milliárdokkal fogták vissza a lakossági fogyasztást, tehát


- több pénz marad a zállampolgárnál, tehát azt hiszi jobban él

- a külföldről valutáért behozott fogyasztási cikkere is kevesebb valuta áramlik ki

2015. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 schocko ***** válasza:
0%
Nagyon-nagyon el vannak tévedve ezzel a vasárnapos cécócal a kedves magyarországi emberek...semmivel sem lesz kevesebb a fogyasztás, csak a vasárnapi áttevődik szombatra...s a kedves eladók sem fognak éhen halni, bármekkora is a félelmük...örülni kellene,hogy a családdal van az ember, nem garasoskodni..egyesek a sz@rukat is kettéharapnák pár forintért...
2015. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 KDNP vagy FIDESZ tagot tisztelhetünk?
2015. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 schocko ***** válasza:
Csak Németországban élek és itt így van...és nem halt éhen miatta senki, sőt...
2015. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 yayagaga válasza:
Szeretem, ha külföldről osztják az észt. Megmagyarázzák, miért is jó ez nekünk. Más fa@ával a csalánt tipikus esete. Nem is csak a vasárnap a gond, hanem az is megmagyarázhatatlan, hogy a non-stop boltokat miért kellett betiltani. Agyrém!!!
2015. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 schocko ***** válasza:
De nem lesznek betiltva...itt se nincsenek, vásárolhatsz kisebb üzletekben, benzinkutakon, pályaudvarokon, lesznek vásárok, nem fog éhenhalni senki...
2015. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 yayagaga válasza:
Persze, csak 22 óra után nem lehetnek nyitva, akkor be van tiltva, vagy nem? Csak ha 200 nm-nél kisebb, és csak a TULAJ (vagy hozzátartozója) dolgozik ott. Ez a boltok kb 5% se. Piac éjszaka nincs, a benzinkutaknál meg nem olyan a választék mint a boltban, az árak meg kétszeresek legjobb esetben, most majd háromszoros lesz. Német turistáknak jó.
2015. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
schocko: Én is Németországban élek, és már akkor is egy oltári nagy hülyeségnek tartottam ezt,hogy zárva vannak a boltok vasárnap, amikor otthon még szó sem volt róla!
2015. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!