Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-nek miért nincs nagyobb...

Az LMP-nek miért nincs nagyobb támogatottsága?

Figyelt kérdés

Szerintem ők a legnormálisabb ellenzéki párt, Pakssal kapcsolatban is igazuk van.

Ők azok, akik a legnyíltabban ki merik mondani az igazságot a parlamentben is.

Ők küzdenek a leginkább korrupció ellen is.

Van normánis elképzelése a jövőről, és a magyar érdekeket képviseli, a Jobbikra jellemző nacionalizmus nélkül.


Ehelyett az emberek vagy bevesznek olyan populista baromságokat, hogy védjük meg közösen a reszicsökkentést, meg hogy értünk küzd a kormány a kifli áráért.

Vagy a megbukott Gyurcsányt és egyéb MSZP utódpártokra, illetve sajnos rengetegen szavaznak a még semmirevalóbb, nacionalista, agymosó, oroszbarát Jobbikra.


Miért nem akarják, hogy egy normális párt irányítsa Magyarországot, amin eddig nem találtak fogáspontot.

Nem veszik észre, hogy ott, ahol ilyen populista baromságokkal hülyítik a népet, azok az országok nem viszik egyről a kettőre.


2015. márc. 9. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs médiafelületük.


Illetve, az LMP-t megviselte még anno a pártszakadás.

2015. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt én sem értem, miért nem köthető hozzájuk egyetlen hírforrás sem. Csinálhatnának legalább egy normális hírportált.


Bár megviselte őket a pártszakadás, most a PM-esek olyanolat tudnak mondani, amitől kettéáll az agyam, nem is baj, hogy különvált az a szélsőségesen liberális vonal, aki többek között feltétel nélküli alapjövedelmet akar.

2015. márc. 9. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Láttam a programjukat:

SzJA emelés átlagbér alatt is .

Vasúti mellékvonalak halálra ítélése

A mezőgazdasági elképzelés abszurd és irreális


Mit mondtak Pakssal kapcsolatban ami szerinted igaz?

2015. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

"Láttam a programjukat:

SzJA emelés átlagbér alatt is .

Vasúti mellékvonalak halálra ítélése

A mezőgazdasági elképzelés abszurd és irreális "


Nem vagyok LMP-s a vad zöld kirohanásaik miatt, de most ezzel mi is a baj? Ki merik mondani, hogy adót fognak emelni és nem fognak millió forintokért olyan vonalakat üzemeltetni, amin utaznak naponta 15-en? Na, ez alap kéne hogy legyen.

2015. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4


"Ki merik mondani", hogy hagyják elszegényedni a mindenkori átlagbér alatt keresőket. Szerintem ez nem túl pozitív és jövőbe mutató.


A mellékvonalakon jelenleg a versenyképtelen menetrend(kevés vonat idióta időpontokban, 40-60-as pályák) miatt van kevés utas.


Szerintem a magyar társadalom (térbeli) mobilitását csak egy jó tömegközlekedési infrastruktúra teremti meg, a nagy sebességű tömegközlekedés pedig csak vasúton valósítható meg.

2015. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Lehet, hogy te azt látod, hogy az SZJA-t növelnék, de nem csak SZJA van Magyarországon, hanem mindenféle egyéb járulék, jelenleg egy munkáltató kb. ugyanannyit fizet az államnak, amennyit az alkalmazott kézhez kap. Ezeket a járulékokat eltörölnék, vagy jelentősen csökkentenék, így a terhek összességében nagymértékben csökkennének.


Szerinted van annak értelme, hogy naponta kétszer eldöcög egy-egy elavult, pazarló, szennyező, dízel motorvonat utasok nélkül?

Bár nem tudom, hogy hol olvasol ilyet, de ha azt a pénzt ráköltenék buszközlekedésre, amennyit ezeknek a síneknek, állomásoknak, jegypénztároknak a fenntartására, a 2db vonat helyett akár óránként, kétóránként mennének a buszok.

És rohadtul nem érdekel a hagyomány, meg hogy az a vasutat a Monarchiában csinálták.


Szerinted az rendjén van, hogy egy ilyen korrupt kormány letitkosít 30 évre egy olyan projektet, ami 500 000 forintodba kerül, mindenféle észérv nélkül, azt sem tudod, mire költik a pénzed, és azt sem, hogy ez megtérül-e neked, illetve az államnak?

Láttam a kormánybiztost az ATV-n, elismerte, hogy lehetnek olyan időszakok, amikor le kell folytani egy csomó energiát éjszaka, mert nem lesz rá szükség.


De még ő sem volt biztos benne, hogy vannak-e tárgyalások a németekkel, vagy sem, és azt sem tudta, hogy kaptak-e levelet Brüsszelből.

De azt nagyon tudta, hogy mennyi lesz majd az áram piaci ára az EU-ban 2030-ban.


Nem vitatkoznak LMP-sekkel sem, ez azt jelenti, hogy nem tudják megvédeni saját hülyeségüket.

2015. márc. 9. 22:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeded be az adót akkor mit csinálsz a Ktgvetési hiánnyal amit okoz?


A mellékvonalakon azért ilyen a helyzet, mivel nem voltak fejlesztve erre a bezárás nem megoldás, mivel a helyiek nem tudnak mással elmenni(a busz nem fog 90-100km/h-al menni sohasem).


Ráadásul a teherforgalom is használja és jobb állapot esetén többet is tudnák használni, jelenleg ha egy fővonalon valami gond van akkor nem lehet terelni sehova.


Jelenleg sincs pénztáros, csak nagyobb állomásokon fővonalak mellett.

2015. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Paks szerintem alaperőműként elengedhetetlen, főleg hogy jó pár széntüzelésű erőművet le kell állítani, a gázellátás problémája esetén a gáztüzelésű erőművek is leállnak.


A napon belüli energiaszükségleti csúcsokra lehet környezetbarát megoldásokat találni, de a termelés 60%-át nem lehet kiváltani rövid időn belül.

2015. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"akár kétóránként mehetnének buszok"

Ez a versenyképtelen kínálat tipikus esete.

2015. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, neked mi a bajod a nacionalizmussal ? Tudod, hogy milyen eszmét szidsz ?
2015. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!