Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Fidesz és a Dk belemenne az Iszlám állam elleni harcba?

Figyelt kérdés
Ti nem tartotok ez miatt esetleges terror cselekményektől? Én értem hogy Amerika megkérte ezt, s amit Amerika mond az a Csótánynak szent, és a Fidesz is akar nyalizni, de a Magyar katonáknak akik ígyis alig vannak tényleg erre van szükségük? És biztos hogy egy olyan országba kell pont küldeni őket ahol már egy karikatúra annyira sértő volt hogy tömegmészárlást rendeztek?

2015. márc. 9. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem unalomból menne oda, hanem azért mert van a világon egy komoly fenyegetés ami ránk is kihatással lesz előbb utóbb" ..ha bele avatkozunk az ellenük felvonulók között,

akkor mindenképp.

2015. márc. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

"hadseregünk amúgy is szinte a nullával egyenlő, nem engedhetjük meg magunknak, hogy a haza védelme helyett egy olyan háborúba küldjük egy részüket, amihez semmi közünk."


Nyilván, és ki a f..tól kell megvédeni magyarhont perpillanat? A pomogácsoktól? Hülye vagy mint, a többi a jobbikos. Egyébként résztveszünk már régóta az IS elleni harcban Fegyverekkel, lőszerekkel. Lehet, hogy kiábrándítalak, de ennek a negyedéért is levágja bármelyik IS-es a fejed. Megmondom neked, még miért végja le : A NAGY SEMMIÉRT is bármikor megteszi. Nyugaton élsz, keresztény vagy, "i kill you" PONT Épp ezért kell támogató egységeket küldeni.

Csak annyi eszetek van, hogy nem láttok tovább az USA igy meg úgy témánál. Tisztára mint a szocializmusban, "mocskos imperialisták" Beszarok...

2015. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy a Fidesznek és a DK-nak kéne odamennie, ők könnyen beszélnek, nem ők fognak elpatkolni ha az alakulatunkat éri találat. Szerintem sokan örülnének itthon, ha kormánypolitikusaink fejét vágnák le a fanatikus terroristák a kamerák előtt, megérdemelnék azért, maennyire megnyomorították az országot a saját hasznukra.
2015. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azok a pártok akik életben tartják a politikus bűnözést és lopnak: Fidesz, Dk, Mszp. Őket kellene mindenestől eltakarítani
2015. márc. 18. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!