Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Fidesz és a Dk belemenne az Iszlám állam elleni harcba?

Figyelt kérdés
Ti nem tartotok ez miatt esetleges terror cselekményektől? Én értem hogy Amerika megkérte ezt, s amit Amerika mond az a Csótánynak szent, és a Fidesz is akar nyalizni, de a Magyar katonáknak akik ígyis alig vannak tényleg erre van szükségük? És biztos hogy egy olyan országba kell pont küldeni őket ahol már egy karikatúra annyira sértő volt hogy tömegmészárlást rendeztek?

2015. márc. 9. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
én távol tartanám magam a közel kelettől. Nem akarok IS célponttá válni.
2015. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Én megkérdeztem egyik katona ismerősöm, ő azt mondta hogy ahogy lehet ő menne, mert több értelme van minthogy itthon gyúrmáznak meg isznak a laktanyában meg pár évente becsúszik esetleg egy kis koszovó aprópénzért.
2015. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Én is egyértelműen távol maradnék ettől. Még plusz pénz lenne, hogy fejlesszük a titkosszolgálatot, nehogy itt csináljanak terrorcselekményt ezek az állatok. Teljesen meg nem lehet kivizsgálni minden veszélyt, ami csak leselkedhet.

Hozzátenném, hogy ez amúgy sem a magyarok háborúja, hogy akár életet is adnánk ellenük.

2015. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

,,Én megkérdeztem egyik katona ismerősöm, ő azt mondta hogy ahogy lehet ő menne, mert több értelme van minthogy itthon gyúrmáznak meg isznak a laktanyában meg pár évente becsúszik esetleg egy kis koszovó aprópénzért.''


Erről az a véleményem hogy most komolyan azért akar ember életeket kioltani mert unja magát itthon? Én a helyébe annak örülnék ha béke van a Földön.. És amúgy meg ez nem játék. most nem is csak a katonákról van szó, de egész Magyarországot bajba sodorhatja.

2015. márc. 9. 17:11
 5/14 A kérdező kommentje:
A másik hogy nem hinném hogy katonai beavatkozásokkal bármit is leérünk, szerinted az a sok elvakult ember meghátrálna? Ennél kicsit megfontoltabb döntések kellenének, és nem olyanok hogy Amerika ír egy üzit h kellene katona az Iszlám államba, Orbán visszaírja hogy ok. És pár hónapon belül küldik... Egyrészt valaki azt az országot pénzeli, ez teljesen egyértelmű, mert ha nem már rég éhen halt volna a lakosság fele, és talán az még fontosabb kérdés hogy ki teszi, mert ha elzárják a pénzt, hamar lenyugszanak azok. De hát ha pont az USA teszi azt nyilván nem erőlködik a kiderítésén.
2015. márc. 9. 17:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, legalább tájékozódj, mielőtt propagandát folytatsz.

Nem harcoló alakulatokat küldenénk, hanem biztosítási feladatokat ellátó egységeket, akik egyébként több száz km-re lennének a valós harcoktól, és nagyjából akkora veszélyben lennének, mint egy arra járó turista.


Egyébként legalább 3x-os túljelentkezés lesz a missziós helyekre.

2015. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

#6

Teljesenm indegy mijen alakulatokat küldenek.


#Kérdező

Itt nincs nagyon mit terrorkodni, ha küldünk is akármit, befolyásunk a dolgokra nem lesz. A csapatküldés a NATO, az EU, vagy más "kényszere alatt" / "együttműködésében" lesz, azaz papír szerint nem "mi" döntünk róla, így mi8nek terrorkodnának ide.


Meg minek terrorkodnának 20 katona miatt.

Plusz ha küldünk, lesz elég dolguk helyben.


"Mellesleg" nem azért küldünk hogy "nyalizzunk" bárkinek, hanem hogy ne terrorkodjanak azok ott csak azért mert nem vagyunk iszlámok.


PS: Agyarország is jelentetett meg karikatúrákat. Én személy szerint is jelnetettem meg mohamed-karikatúrát. Pszt mégse terrorkodik itt senkise.

2015. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az IS-től akár szakácsokat is küldhetnénk, ők azt látják ebből, hogy harcolunk ellenük, így mi is célponttá válunk. A hadseregünk amúgy is szinte a nullával egyenlő, nem engedhetjük meg magunknak, hogy a haza védelme helyett egy olyan háborúba küldjük egy részüket, amihez semmi közünk.
2015. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

#4

A hivatásos katonákat ezért fizetik. Nem unalomból menne oda, hanem azért mert van a világon egy komoly fenyegetés ami ránk is kihatással lesz előbb utóbb, és nem kéne megvárni hogy az ajtónkon kopogtassanak. Persze tudom az iszlámimádó jobbikosok örülnének neki, de rájuk sem várna túl szép élet itt akkor.

2015. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"iszlámimádó jobbikosok"??

ha jól tudom akkor a liberálisok engednek be ide minden szemetet!!!

2015. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!