Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik is az oka a kivándorl...

A Jobbik is az oka a kivándorlásnak?

Figyelt kérdés

[link]


Egy színházi rendező szerint a Jobbik is felelős a magyarok kivándorlásáért.



2015. márc. 4. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondhatni.
2015. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos igen. Sokan, köztük én is félek attól, hogy kormányra kerülnek.
2015. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
A kivándorlásnak sokminden az oka. Az ember szereti a minél békésebb légkört maga körül. Na, ez úgy néhány éve Magyarországon nincs meg. A fidesz állandó jelleggel háborúzik valami ellen, a baloldal a fidesz ellen, a fideszesek egymás közt, a jobbiknak meg ott van az a néhány politikusa aki igen nyíltan rasszista. Szóval, jah, része, de önmagában a jobbik miatt igen kevesen (értsünk itt néhány tucatot) mennének el innen. Csak amit fentebb írtam, az mind összeadódik...
2015. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
A baloldal miatt senki se akar elmenni, ne hazudjál! Az összes tüntetésük békés volt, csak néhol felbéreltek provokátorokat, hogy a tömegben lejárassák a baloldalt.
2015. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

"Sokan, köztük én is félek attól, hogy kormányra kerülnek."


Csak nem mutyis vagy te is, és félsz a dutyitól?

2015. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

# 4/5 Időpont ma 18:18


A tüntetésekről én egy szót nem szóltam drága barátom, nem tudom, hogy nem tűnt fel.

2015. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

" Sokan, köztük én is félek attól, hogy kormányra kerülnek."


Te valami megélhetési rettegő vagy?

A másik válaszodon meg csak röhögni lehet ahogy mosdatod a haverjaidat. :)

(Mellesleg lennének akik az antimagyar főnökeid miatt mennének el, sőt alattuk is vándoroltak már az emberek ki, ami mostanra csúcsosodott ki.)

2015. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
A jobbik ki akar lépni a NATO-ból és az EU-ból, előbbi a legnagyobb probléma, mivel akkor senki sem védene már meg minket az oroszoktól, a jobbik pedig pont, hogy oda akar dörgölőzni és húzni. Sokan ezt nem akarják, újabb keleti blokkot senki sem akar.
2015. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
A tisztességtelen bűnöző emberek nyugodtan vándorolhatnak, a hazai felbolygatókkal egyetemben. Szerintem a Jobbik még nem volt kormányon, így szerintem semmi felelőssége nincs, annál inkább van a Fidesznek és az MSZP-nek.
2015. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

A Jobbik ki akarja irtani a cigányságot, a zsidókat pedig munkatáborokba szeretné deportálni. Ezen felül amint hatalomra kerülnek, egyből behívnák Putyint és a Vörös Hadsereget, az újgazdag kulákokat pedig kivégeztetnék és felakasztanák az Andrássy úton a villanyoszlopokra.


Persze, hogy a Jobbik az oka és nem a gazdasági hanyatlás, a svédbűnözés és úgy általában a politikai hangulat.


(Komolyan, van olyan barom, aki a Jobbik miatt vándorolt el? Mert ha igen, akkor nyugodtan maradhat is ott.)

2015. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!