Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jött ez a szíriuszi...

Honnan jött ez a szíriuszi magyarok elmélet?

Figyelt kérdés

Ez olyan, mint valami klasszikus náci ideológia. A vérrel és ősi származással akarjuk igazolni fajunk felsőbbrendűségét. Csak ezt még pár fokkal továbbvitték...


Ki talál ki ekkora baromságokat, és miért? Ti ismertek olyat, aki hisz benne?



2015. márc. 3. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Különféle ezoterikus magazinokban és netes oldalakon lehet legfőképp ilyesmit olvasni.
2015. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Meg fogsz lepődni, nagyon sok ember hisz az ezotériában.
2015. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de mégis honnan jött? És nem veszik észre, hogy ez veszélyes?
2015. márc. 3. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, honnan jott, de engem is erdekelne. Viszont nem hiszem, hogy kulonosebben veszelyes. A naci ideologia tudomanyosnak akar latszani, igy meg lehet teveszteni nagyobb tomegeket. A sziriuszi magyarok tul nagy baromsag ahhoz, hogy szeles tomegek elhigyjek. Par hulye meg minden nepben van.
2015. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha ez a pár hülye már a bolti eladókban is reptoidokat meg alsóbbrendű fajokat lát és elkattan az agya, hogy a tisztavérű magyaroknak kell uralni mindent, stb... ki tudja mi sül ki ebből.
2015. márc. 3. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit kutattam neked és ezt találtam:


[link]

2015. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aztán valaki szerintem ezt az egész arvisurás izét összegyúrta ezzel:


[link]

2015. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom az arvisurák előtt is létezett ez az elmélet, de erősen kétlem, hogy 50-60 évesnél idősebb lenne. Az Arvisurákat Paál Zoltán írta, saját állítása szerint beavatott volt a titkos tudományokban.
2015. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem, hogy az Arvisúrából ered az a nézet, hogy a Szíriusz csillagkép egy bolygójáról jöttek emberek a Földre.
2015. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!