Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem reagált még mindig...

Miért nem reagált még mindig a jobbik erre? Sem a kurucinfo, sem az alfahir, sem pártközlemény, interjú? Pedig keményen beoltották őket.

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 26. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert éppen szűzlányok vérét isszák az okkult összejövetelen. Majd ha végeztek, akkor nyilatkoznak és tagadnak.
2015. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Attól még nem lesz 5 forinttal sem több a fizetésem, ha visszaolt a jobbik, mi a fene van az emberekkel? Nem veszik észre h vakítják őket?
2015. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Még "náculnak meg fasisztálkodnak" így nem érnek rá.
2015. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Elég sokat reagáltak. Olvasd el alaposabban a cikket...
2015. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy ebből a cikkből egyáltalán az igaz, hogy tényleg felkeresték a jobbikosokat és nyilatkoztatták őket. És hogy ez tényleg a jobbikosok nyilatkozata. Akár ezeket is kitalálhatták. Magától a jobbik médiájától várnék valami reflektációt.
2015. febr. 26. 17:40
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Mert rajtad kívül senki nem veszi komolyan azt, amit egy viccoldal ír.
2015. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Ezek a sztorik a jobbikról már a sci-fi kategóriát képviselik

Amúgy milyen érdekes, hogy gyanús, filmbe illő események szemtanúi mindig választások előtt jelennek meg és mindig az origo háza táján

2015. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 szántóvető ***** válasza:
54%

biztosan fognak reagálni,talán már holnap.

-OFF-én írtam oda normál hangvételű kommentet amelyet moderáltak (pedig Szebb Jövőt!-kifejezéssel zártam a mondandómat.)emailben érdeklődtem hogy miért töröltek,választ egyenlőre nem kaptam.

2015. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha igaz a cikk, akkor a kuruc nem fog reagálni, mert minél kevesebbet beszélnek róla annál hamarabb elfelejtődik.

Ha a cikk nem igaz, akkor reagálni fognak.

2015. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

"minél kevesebbet beszélnek róla annál hamarabb elfelejtődik"


Itt a pont. Ha meg lehetne támadni, már rég megtették volna. Most őrült nyomozás van hogy kiderítsék hogy a kiugrott diákok a gyurcsány kottájából játszó fehér ház liberális zsidó kémei.

2015. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!