Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még ezután is annyira csábító...

Még ezután is annyira csábító a Jobbik?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 26. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Eddig se volt csábító.
2015. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egyeseknek igen.
2015. febr. 26. 10:37
 3/22 anonim ***** válasza:
21%

A hatás-ellenhatás elve a politikában is működik.


Akinek tele van a hócipője a globalista liberális politikailag korrekt hazugsághalmazzal, az könnyen átlendül a másik oldalra.


A gyarmatosítóink által kitálalt hamis történelemszemlélet elől egyre többen menekülnek. És ameddig nincs valódi és igaz történelemoktatás, addig marad a szélsőséges verzió.


A helyzet az, hogy van igény alternatív filozófiákra, de csak extrém áramlatok között lehet válogatni.

2015. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy megláttam az origos linket, gondoltam, ennyit a kérdés színvonaláról, hiszen aki az Origo cikkével érvel bármi mellett/ellen, annak komoly szándékai nyilvánvalóan nem lehetnek. De aztán úgy döntöttem, inkább nem süllyedek le a balos-libsi csűrhe színvonalára, akik egyes médiumok láttán egyből menekülnek.

Kár volt megnyitnom, csupa hazugság az egész, ahogy arra előzetesen számítani éehetett. Jó magam is látogattam az akadémia előadásait, semmi ilyesmi negatívumot nem tapasztaltam. Vagy sértődött egykori hallgatókról van szó, akik nem találták meg a számításukat a főiskolán, de még ennél is sokkal valószínűbb, hogy Tapolca előtt nem árt kicsit odapörkölni a Jobbiknak...amit a nem túl sok ésszel megáldott népek azonnal meg is kajálnak. Nők is voltak bőven az akadémián (hasamra ütve: kb. a hallgatók 35%-a nő), nem vettem észre sosem, hogy a tanárok negatívan kezelnék őket, a férfi hallgatók meg pláne nem.

Az meg, hogy esetleg egy-két tanár a magánéletében a szokásostól merőben eltérő nézeteket vall egy-két kérdésben, legyen az ő dolguk.


"Az órák előtt például ellenőrizték a hallgatókat, hogy nem készítenek-e felvételt. Az oktatás lényege az ideológiai képzés volt, és az, hogy a hallgatókat a „szellemi vezetők”, Baranyi Tibor és László András feltétlen tiszteletére kondicionálják."


Elég lett volna eddig olvasnom a cikket, ilyen szánalmas hazugságot rég nem olvastam.

2015. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Pozitív visszacsatol

Ahogy elnézlek, lassan te is beállhatsz közéjük.

2015. febr. 26. 10:59
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Miért írja kis betűvel Vona tanácsadója az Isten szót, de a szigort naggyal? Én még nem láttam olyan Keresztényt aki ilyet tett volna.
2015. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem csábító, de a többi még majdnem sz.rabb.
2015. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Beleolvastam a cikkbe. Okkult tanok? :D Mi az Isten? Luciferhez imádkoznak és szüzek vérét isszák, miközben az ondójukban hemperegnek?


Aztán egy kis ellentmondás:


"Férfiként kezelték a női hallgatót"


"Zsófia azt mondja, hogy sikeres felvételije ellenére sem kezelték igazán egyenrangúnak."


Nekem ez a két dolog azt jelenti, hogy mégis velük egyenrangúként kezelték.


Áhh. Nem is olvasom tovább. Sosem voltam akkora nagy Jobbikos, de azért az ilyen cikkek eléggé meredekek. Remélem valaki feljelenti őket és akkor fény derül az igazságra.


Addig pedig, "Praise the Sun"!

2015. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Ha Vonának Putyin nagyon jó államfő, akkor ezen miért csodálkozik bárki is? Eddig is tudtuk, hogy a Jobbik szélsőjobbos párt.
2015. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
Az értelmes emberek eddig is tudták, hogy milyen a jobbik igazi arca.
2015. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!