Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy átlag csóró kis proli mi...

Egy átlag csóró kis proli mi okból rajonghat a Fideszért?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik szürke kis beosztottak, alacsony fizetéssel, szerény körülmények között élve. Nekik mi okuk van rá hogy tapsoljanak, ujjongjanak a Fidesznek?
2015. febr. 25. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom. Mert, hogy a 12. kerületben ahol 300 ezer forint körüli a nettó átlagfizetés mindenki Fideszes az egykulcsos adó nagy haszonélvezőjeként azt megértem. Dehogy az átlagnak miért jó ez...
2015. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag kis proli sajnos azt sem tudja, tisztelet a kivételnek, hogy mi is egyáltalán a különbség az egykulcsos meg a progresszív adó között!
2015. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
mert se cuclialista se rosszabbik kormányt nem akar
2015. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 90%-a érzelmi alapon politizál. Ha egyszer beleszeretett a Fideszbe/Jobbikba/stb-be, akkor történhet akármi, kiáll mellette. Fura, de így van. A politikusok ki is használják ezt. Sokkal több a mocskolódás, mint a racionális érv. Nem véletlenül. A szidalmazást mindenki megérti, a gazdaság- vagy társadalompolitikát kevésbé.
2015. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%
én mondjuk még szakképzett orbángyűlölőtől itt még nem láttam érvet se számokat se forrást csak az üres fröcsögést
2015. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
"Egy átlag csóró kis proli" - nem létezik, csak a hülye, gonosz fejekben.
2015. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert Orbán még azt is elhiteti velük, hogy neki köszönhetően vesznek levegőt.
2015. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

"mert se cuclialista se rosszabbik kormányt nem akar"


Én sem, de attól még nem fogom félistenként tisztelni Viktorodat, ahogy a sok proli.

2015. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
szerintem nem én vagyok az aki a sok gyökér demagóggal dobálózik
2015. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
3%
A Fidesz kormány el tudja hitetni az emberekkel,hogy értük van.Ezért volt a rezsi csökkentés és harc a bankokkal.Minden a fejben dől el.A Gyurcsány csak hazudozott,s lószart mama
2015. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!