Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki képes komolyan venni a...

Valaki képes komolyan venni a Jobbik programját?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el olvasni.


Első bekezdés: A Hét vezér terv.

Számomra már ez is nagyon vicces. :D

Aztán lesem a vastag betűvel szedett részeket.


Az MSZP gyarmatelvű volt, addig a Jobbik gyarmatellenes. Nem engedjük, hogy a gonosz EU kizsákmányoljon minket!

Magyarország ki van szolgáltatva az EU-nak!

Adósság újratárgyalása!

Ellopják a földet és a vizet!

"Ha munka van, akkó minden van, ha munka nincs, akkó semmi sincs!"

"Európai munkáért európai béreket!"


És ez még csak az első oldal volt. Érdemes tovább olvasnom vagy továbbra is ilyen értelemgyilkos lesz? :)


2015. febr. 23. 14:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

A másik, amit most olvasok itt program elején, az a munkahelyteremtés.

Azt írják, hogy a Jobbik munkahelyet teremt. Megy a Jobbik és teremti a munkahelyeket. Az MSZP és a Fidesz nem teremtett munkahelyeket, de a Jobbik fogja magát és munkahelyet teremt. Halljátok magyarok? Munkahelyet teremtünk! Munkahelyteremtés! Munkahelyet kell teremteni!


És ezt hajtogatják egyfolytában az írásban. Semmi konkrétum, hogy mi vagy hogyan és milyen rendszer mentén teremt munkahelyeket, csak úgy teremti őket.

Van ezeknek valami fogalmuk a piacgazdaságról?

2015. febr. 23. 14:23
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

# 1

Téged sem az eszedért szeret a családod.


Kérdésre válaszolva:

A Jobbik programja kb. annyit ér, mint bármelyik másik párt prospektusa: egy populista sallanggyűjtemény. Csak az övék ki van bővítve 80 oldalra.

2015. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%

"Van ezeknek valami fogalmuk a piacgazdaságról?"


Nem nagyon érdemes a piacgazdasággal foglalkozni mert ha Oroszországban Putyin után a legnagyobb erő a kommunisták átveszik a hatalmat(Putyin belebukhat vagy jelentősen meggyengülhet a világ elleni harcban)az begyűrűzik hozzánk is és a piacgazdaságnak IS lőttek...

2015. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%

"Téged sem az eszedért szeret a családod."


Attól hogy félsz a kommunizmustól nyugodtan jópofáskodhatsz. Tudhatnád hogy az elvhűség azt is jelenti hogy az osztályellenség mondhat bármit-falra hányt borsó...

2015. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h én osztályellenség vagyok (bár nem tudom melyik osztályé), de te az emberiség ellensége vagy.
2015. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Bocs kérdező de te butának születtél, és most csak azért fogalmaztam így, hogy ne töröljék a válaszom.


A Jobbiknak attól a részétől ami a "hét vezér" meg a hungarizmusról szól attól én is undorodok és hányok.

De sok olyan dolog van ami ésszerű és mindenkinek érdemes megfontolni, nem rossz párt a Jobbik, az adná a legtöbbet a becsületes embereknek és ők lopnának a legkevesebbet

2015. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

"nem rossz párt a Jobbik, az adná a legtöbbet a becsületes embereknek és ők lopnának a legkevesebbet"


Ezen állításodat mivel tudnád alátámasztani?

2015. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Na, megjött az újabb troll.
2015. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Tudod te kispajtás hogy MA a valóságban a női munkarő hány órát dolgozik a kapitalista magyarország Tesco-iban?

70 órát is 35 órával elszámolva!

Úgyhogy szégyelld magad te SZEMÉT kapitalista gyáros vagy akárki vagy közülük!"


És te hallottál már róla, hogy a nyugati, kapitalista országokban ezért a rabtartásért valakinek levágnák a tökét?

Akkor miért is kapitalista Magyarország?

2015. febr. 23. 14:49
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

"A kommunisták az emberiség ellenségei?"


Igen.

2015. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!