Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyin miért ennyire harcimarc...

Putyin miért ennyire harcimarci mostanában?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 20. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Na vajon mit tippelsz miért?
2015. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mindig is ilyen volt.
2015. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Kapuzárási pánik.
2015. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
Mert megteheti és senki nem mer ellene semmit tenni. Én arra várok, hogy mikor fogják a Kínaiakkal kézenfogva lerohanni a világot.
2015. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert látta, hogy mit művelt ezidáig Kína és nem volt következménye, és látta hogy mit művelt az elmúlt 40 évben az USA és annak sem volt következménye.


Akkor joggal kérdi, hogy nekünk miért is nem szabad?

2015. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Igen érdekes lelkivilágú emberek járnak ide és pontoznak le nullára egy olyan, teljesen semlegves mondatot, amiből gyakorlatilag semmit nem lehet leszűrni, hogy Putyin mellett áll-e vagy sem.De jön és lepontozza ba*d meg.

Mondjuk engem nem zavar, pusztán szívesen belenéznék a fejébe az ilyen frusztrált embernek.

2015. febr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert van egy kis ellentét abban, hogy az USA vissza akarja szorítani az oroszokat Ázsia fele és, hogy az oroszoknak van egy erőskezű vezetője, aki ezt nem engedi.
2015. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6: Nem mindenki ám a politikai beállítottságot pontozza ezen az oldalon, ahogy mondjuk te szoktad.


Én egyszerűen csak azért nyomtam pirosat, mert elolvastam és szerintem nincs igazuk. Ennyi. Nem képzelem azt, hogy na ők biztos Amerika barátok és hurr durr, hogy képzelik?

2015. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!