Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elfogadtuk volna a Marshall...

Ha elfogadtuk volna a Marshall-segélyt, akkor ma hol tartanánk?

Figyelt kérdés

Ott tartanánk mint a mai Németország, és nem panaszkodna senki a fizetésekre, jobb élet lenne, kevesebb stressz, én legalább is ezt gondolom, vagy rosszul gondolom?


Ugye nemrég Putyin látogatott Magyarországra, egy bizonyos szövetség érdekében, na én ennek nem nagyon örülök, hisz evvel felborítva azt a szövetséget amit királyaink felépítettek a lengyelekkel. Jobban örültem volna, ha az Amerikaikkal keveredünk ilyen jó kapcsolatba, minthogy az Oroszokkal.



Meg, ha Ukrajnából kifolyólag kitörne egy esetleges háború, akkor mennyi esély van rá, hogy Amerika megsegíti a kisebb országokat itt Európában?


Nagyon érdekel ez a téma, szeretek ilyeneket vitatni, habár csak 16 éves fiú vagyok.



2015. febr. 20. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy hülyeség amit leirtál , csak hogy tud ! Ha Orbán Putyinnal nem tárgyal akkor a magyar nép 70 % télen oda fagy a házába ! Meg fel kell fogni hogy keletre meg nyugatra is egyaránt nyitni kell ! Az USA val jobb kapcsolatba ? Hiszen a fidesz az USA barát (meg orosz is ) ! És miért legyünk az USA mellett ?? Miatta halnak meg százával Ukrajnába a magyarok ... Csak egyet gondol és lerohan más országokat ...
2015. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Talán van rá nyomós okuk, hogy lerohanják. Vegyük a szeptember 11-et.. Ott is volt rá okuk.

Azt értem, hogy sok magyar meghal Isten nyugosztalja őket, de az amerikaik csak fékezni szeretnék a polgárháborút

2015. febr. 20. 21:14
 13/13 anonim ***** válasza:

"Miatta halnak meg százával Ukrajnába a magyarok"


Ez hogy jött ki?

2015. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!